Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla, Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları’nı, ev ve esnaf ziyaretlerimizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz.
TBMM Başkan Vekilimiz Sn. Celal Adan, Genel Başkan Yardımcılarımız Sn. İzzet Ulvi Yönter, Sn. İsmail Faruk Aksu, Sn. Feti Yıldız, İstanbul Milletvekillerimiz Sn. Mehmet Bülent Karataş, Sn. Cemal Çetin, Sn. Arzu Erdem, İl Başkanımız Sn. Birol Gür, MDK Başkan Vekilimiz Sn. Niyazi Paksoy, MYK Üyelerimiz Sn. Nevzat Ünlütürk, Sn. Şahin Gürz, Sn. Nur Tuğba Aktay, Sn. Gökhan Türkeş Öngel’in katılımlarıyla Şile, Çekmeköy, Beykoz, Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Başakşehir, Arnavutköy, Güngören ve Bağcılar ilçelerimizdeki vatandaşlarımızla bir araya geldik.
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/2-1-1024x584.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/2a-1024x505.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/3-1.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/3a-1.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/4-1.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/4f-1.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/5-1-1024x530.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/5a-1.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/6a-1.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/8-1.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/8a.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/343.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/5454-1024x576.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/cekmekoy-1.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/cekmekoy65.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/cekmekoy-65.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/cekmekoy-6576.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/FWBuoDKWAAENSEa-1024x562.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/sile-545.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/sile-5845.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/sile.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/sile-2.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/sile-5.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/sile-7.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/sile-67.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/sile-84.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/tekli-1024x576.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/teklii.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/2.bolge-toplantio.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/3u233.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/a232-1024x768.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/a343.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/aaaa.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/aaw2.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/asa23.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/celal-adan.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/celal-adan-54.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/celal-adan-56r.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/celal-adan-545.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/celal-adan-ev-ziyareti-4.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/cemal-cetin.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/cemal-cetin-343.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/FWCKfapfWAAI5Iax.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/mhp-ev-ziyareti-2.-bolge.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/niyazi-paksoy.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/yan-2-1024x768.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/3a3.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/232.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/664.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/911.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/2233.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/3111.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/3434.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/5457.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/34311.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/34321.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/35334.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/43331.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/43545.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/45453d.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/45468.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/65654.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/67755.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/232323.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/565656.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/a1222-920x1024.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/aa3.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/aaa5.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/arzu-erdem.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/as3233-920x1024.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/aws233.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/birol-gur-3.bolge_.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/dfdf4.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/feti-yildiz-1024x964.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/ffff.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/FWCKfapfWAAI5Iax-1.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/yan.jpg)
![](https://www.mhpistanbul.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/12232.jpg)