Gündemİstanbul'dan Haberler

“Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma” programları kapsamında vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz.

1 dk okuma süresi

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla, Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları’nı, ev ve esnaf ziyaretlerimizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

TBMM Başkan Vekilimiz Sn. Celal Adan, Genel Başkan Yardımcılarımız Sn. İzzet Ulvi Yönter, Sn. İsmail Faruk Aksu, Sn. Feti Yıldız, İstanbul Milletvekillerimiz Sn. Mehmet Bülent Karataş, Sn. Cemal Çetin, Sn. Arzu Erdem, İl Başkanımız Sn. Birol Gür, MDK Başkan Vekilimiz Sn. Niyazi Paksoy, MYK Üyelerimiz Sn. Nevzat Ünlütürk, Sn. Şahin Gürz, Sn. Nur Tuğba Aktay, Sn. Gökhan Türkeş Öngel’in katılımlarıyla Şile, Çekmeköy, Beykoz, Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Başakşehir, Arnavutköy, Güngören ve Bağcılar ilçelerimizdeki vatandaşlarımızla bir araya geldik.


İlgili içerikler
Gündem

Sayın Semih Yalçın: Asparagas haber tüketicisi olan Barış Yarkadaş, katıldığı bir TV programında yine mesleki ihtisasını konuşturmuş.

1 dk okuma süresi
Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Edip Semih Yalçın’ın sosyal medya üzerinden yayınlamış olduğu açıklama şu şekilde: CHP’de vekil…
Gündem

Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli: Bu ülkede yaşayan hiç kimse, kökeni ve mezhebi ne olursa olsun ülkemizin ötekisi veya hasmı değildir.

6 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, iç ve dış siyasi gelişmelerle ilgili yazılı açıklama yaptı. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin açıklamaları şu şekilde:…
Gündem

Sayın Semih Yalçın: Devasız bir partinin başında bulunan Ali Babacan; kin ve intikam uğruna, bırakınız ayağına, boğazına kadar vesayetçi siyasi şiddete batmış durumda…

1 dk okuma süresi
Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Edip Semih Yalçın’ın sosyal medya üzerinden yayınladığı mesaj şu şekilde: Allah kimseyi ahlak yoksunu, yeteneksiz…
×
Gündemİstanbul'dan Haberler

"Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma" programları kapsamında vatandaşlarımızla buluşmaya devam ediyoruz. (1)