Gündemİstanbul'dan Haberler

İl Başkanımız Sayın Birol Gür: Binlerce insan ekmeğinden alıkonuldu. Kılıçdaroğlu verdiği sözü tutmadı.

1 dk okuma süresi

İl Başkanımız Sayın Birol Gür’ün sosyal medya üzerinden yayınlamış olduğu açıklama şu şekilde:

Fani bir dünyada yaşıyoruz. Ziyadesiyle yaptıklarımızdan-yapamadımlarımızdan sorumlu kılınacağız.

Helalleşme inancımızın mihenk taşlarından.

Kılıçdaroğlu, milletimizin değişik sosyal kesimleriyle kendi ifadesiyle helalleşme adına yollara düşmüş.

31 Mart seçimleri öncesi işçilerin ekmeğinde gözleri olmadığından CHP’li belediyelerden işçi çıkartmayacakları sözünü vermişti.

Oysa uygulamanın İBB başta olmak üzere öyle olmadığı görüldü.

Binlerce insan ekmeğinden alıkonuldu. Kılıçdaroğlu verdiği sözü tutmadı.

Çok basit bir eylemde sözünü tutmayan-tutamayan Kılıçdaroğlu helalleşme bahsinde ne kadar samimidir milletimiz görmek istemektedir.

Bizce, öncelikle helalleşmesi gereken insanımız İBB çalışanları başta olmak üzere ekmeği alıkonulan işçilerimiz olmalıdır.

Kılıçdaroğlu işçilerimizin yüzlerine kapatılan ekmek kapılarının bir daha kapatılmamak üzere yeniden açarak helalleşmelidir.

Aksi taktirde Türk milleti yaptıkları yapacaklarının teminati olarak görecek, her konuda olduğu gibi helalleşme bahsinde milletimizden sıfır not alarak sınıfta kalmaktan kurtulamayacaktır.

İlgili içerikler
Gündem

Sayın Semih Yalçın: MHP, her seçim döneminden daha büyük heyecan ve coşkuyla, daha kavi bir imanla seçim çalışmalarını yürütmektedir.

1 dk okuma süresi
Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Edip Semih Yalçın’ın sosyal medya üzerinden yayınladığı mesaj şu şekilde: Türkiye’nin mevcut güçlü…
Gündem

Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli: Türk milleti hıyanet ve melanetin karşısında tek yürektir. Dökülen her şehit kanının hesabı damla damla sorulacaktır.

1 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli sosyal medya üzerinden yayınladığı mesajda, “Terör örgütlerine ve teröristlere güzellemeler yapan, yardım ve yataklıkta sınır tanımayan, bununla…
Gündem

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Semih Yalçın: Zillet ittifakını oluşturan yedili çete arasında fırtına öncesi sessizlik hâkim.

3 dk okuma süresi
Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Edip Semih Yalçın sosyal medya üzerinden yayınlamış olduğu açıklamada, “Siyasi dublör kullanan Kılıçdaroğlu;…
×
Gündem

ÇAĞRIM SANA...