Gündemİstanbul'dan Haberler

İl Başkanımız Sayın Birol Gür: Binlerce insan ekmeğinden alıkonuldu. Kılıçdaroğlu verdiği sözü tutmadı.

1 dk okuma süresi

İl Başkanımız Sayın Birol Gür’ün sosyal medya üzerinden yayınlamış olduğu açıklama şu şekilde:

Fani bir dünyada yaşıyoruz. Ziyadesiyle yaptıklarımızdan-yapamadımlarımızdan sorumlu kılınacağız.

Helalleşme inancımızın mihenk taşlarından.

Kılıçdaroğlu, milletimizin değişik sosyal kesimleriyle kendi ifadesiyle helalleşme adına yollara düşmüş.

31 Mart seçimleri öncesi işçilerin ekmeğinde gözleri olmadığından CHP’li belediyelerden işçi çıkartmayacakları sözünü vermişti.

Oysa uygulamanın İBB başta olmak üzere öyle olmadığı görüldü.

Binlerce insan ekmeğinden alıkonuldu. Kılıçdaroğlu verdiği sözü tutmadı.

Çok basit bir eylemde sözünü tutmayan-tutamayan Kılıçdaroğlu helalleşme bahsinde ne kadar samimidir milletimiz görmek istemektedir.

Bizce, öncelikle helalleşmesi gereken insanımız İBB çalışanları başta olmak üzere ekmeği alıkonulan işçilerimiz olmalıdır.

Kılıçdaroğlu işçilerimizin yüzlerine kapatılan ekmek kapılarının bir daha kapatılmamak üzere yeniden açarak helalleşmelidir.

Aksi taktirde Türk milleti yaptıkları yapacaklarının teminati olarak görecek, her konuda olduğu gibi helalleşme bahsinde milletimizden sıfır not alarak sınıfta kalmaktan kurtulamayacaktır.

İlgili içerikler
Gündem

Liderimiz Devlet Bahçeli: Ortak mutabakat metninde; FETÖ’cülere af vaadi, PKK’ya açık çek, HDP’ye güvence, KHK’lılara ümit vardır.

17 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin Tekirdağ’da düzenlenen “Aziz Milletim Sıra Sende” temalı açık hava toplantısında yapmış oldukları konuşma şu şekilde: Aziz Vatandaşlarım,…
GündemMHP Grup Toplantıları

Liderimiz Devlet Bahçeli: Gönül kervanımıza her gün katılan binlerce Türkiye sevdalısıyla işimize bakıyoruz, önümüze bakıyoruz, yolumuza azimle devam ediyoruz.

21 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli 31 Ocak 2023 tarihli MHP Grup Toplantısı’nda gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin…
Gündem

Liderimiz Devlet Bahçeli: İP Başkanı Diyarbakır’a gidip utanmadan, sıkılmadan silahlara veda mesajı vermiştir. PKK’ya yeşil ışık yakmıştır. Bölünmeye selam salmıştır.

17 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Amasya’da düzenlenen “Aziz Milletim Sıra Sende” temalı açık hava toplantısında gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Liderimiz Sayın…
×
Gündem

ÇAĞRIM SANA...