Gündemİstanbul'dan Haberler

İl Başkanımız Sayın Birol Gür: Türk milleti birçok badireyi geçmişte başarıyla aşmış, bugün yaşamış olduğu geçici sorunlarını da başarıyla aşacak güç ve kudrete sahiptir.

1 dk okuma süresi

İl Başkanımız Sayın Birol Gür’ün sosyal medya üzerinden yayınlamış olduğu açıklama şu şekilde:

İnsan, yaşamı için barınma, giyinme, yeme içme gibi ihtiyaçlara muhtaçlık duyar.

İnsanın farklı zamanlarda alacağı kararlarda muhtaç duyduğu ihtiyaçların varlığı veya yokluğu önemli bir yer tutar.

Sandık ve oy bu anlamda karar vermenin farklı zaman dilimlerinden biridir.

Türk milletinden sandık ve oy bahsinde sadece ‘cebine’ endeksli bir karar verici olduğundan bahsetmek haksızlık olduğu kadar en hafif tabiriyle ayıptır.

Aziz milletimizin Bayrak, Vatan, Millet, Ezan ve Kur’an gibi yüksek değer verdiği hasletleri karar noktasında en kıymetli varlıklarıdır.

Aziz millet sandık ve oy bahsinde yaşamını idame ettirme hususuna bakacağı gibi değer verdiği hasletlerinin kim ve kimler tarafından yaşatılacağına, korunacağına dün olduğu gibi elbet dikkat edecek, kararını bu minvalde sandığa yansıtacaktır.

Türk milleti birçok badireyi geçmişte başarıyla aşmış, bugün yaşamış olduğu geçici sorunlarını da başarıyla aşacak güç ve kudrete sahiptir.

Türk milleti samimiyetle inanıyorum ki, 2023 Genel Seçimlerinde Cumhur İttifakı diyecek, hasletlerinin varlığının devamına EVET mührünü basacaktır.

İlgili içerikler
GündemMHP Grup Toplantıları

Liderimiz Devlet Bahçeli’nin 16 Nisan 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı Konuşması

14 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin 16 Nisan 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı’nda yapmış oldukları konuşma şu şekildedir: Değerli Milletvekili Arkadaşlarım, Saygıdeğer Misafirler,…
GündemMHP Grup Toplantıları

Liderimiz Devlet Bahçeli’nin 20 Şubat 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı Konuşması

19 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin 20 Şubat 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı’nda yapmış oldukları konuşma şu şekildedir: Değerli Arkadaşlarım, Muhterem Misafirler, Basınımızın…
Gündemİstanbul'dan HaberlerVideo

Algı belediyeciliğine son. 31 Mart MHP Reklamı

1 dk okuma süresi
MHP İstanbul Reklamı | 31 Mart’ta, algı ve sosyal medya belediyeciliğine son. Reklamla değil, hizmetleAlgıyla değil, azimleBahaneyle değil, sistemleBirliğin Gücüyle, Hep Birlikte.