Gündemİstanbul'dan Haberler

İl Başkanımız Sayın Birol Gür: Türk milleti birçok badireyi geçmişte başarıyla aşmış, bugün yaşamış olduğu geçici sorunlarını da başarıyla aşacak güç ve kudrete sahiptir.

1 dk okuma süresi

İl Başkanımız Sayın Birol Gür’ün sosyal medya üzerinden yayınlamış olduğu açıklama şu şekilde:

İnsan, yaşamı için barınma, giyinme, yeme içme gibi ihtiyaçlara muhtaçlık duyar.

İnsanın farklı zamanlarda alacağı kararlarda muhtaç duyduğu ihtiyaçların varlığı veya yokluğu önemli bir yer tutar.

Sandık ve oy bu anlamda karar vermenin farklı zaman dilimlerinden biridir.

Türk milletinden sandık ve oy bahsinde sadece ‘cebine’ endeksli bir karar verici olduğundan bahsetmek haksızlık olduğu kadar en hafif tabiriyle ayıptır.

Aziz milletimizin Bayrak, Vatan, Millet, Ezan ve Kur’an gibi yüksek değer verdiği hasletleri karar noktasında en kıymetli varlıklarıdır.

Aziz millet sandık ve oy bahsinde yaşamını idame ettirme hususuna bakacağı gibi değer verdiği hasletlerinin kim ve kimler tarafından yaşatılacağına, korunacağına dün olduğu gibi elbet dikkat edecek, kararını bu minvalde sandığa yansıtacaktır.

Türk milleti birçok badireyi geçmişte başarıyla aşmış, bugün yaşamış olduğu geçici sorunlarını da başarıyla aşacak güç ve kudrete sahiptir.

Türk milleti samimiyetle inanıyorum ki, 2023 Genel Seçimlerinde Cumhur İttifakı diyecek, hasletlerinin varlığının devamına EVET mührünü basacaktır.

İlgili içerikler
Gündem

Liderimiz Devlet Bahçeli: Nevruz’u şer ve şiddet dolu amaçlarına malzeme yapmaya teşebbüs edenler zulme sözcülük, zillete gözcülük yapan odaklardan başkası değildir.

5 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, Nevruz sebebiyle yayınlamış olduğu mesajda, “Türk dünyasında “Sultan Nevruz’ adıyla kutlanan bu günde başlıca dileğim, milletimizin birlik…
Gündem

Sayın Semih Yalçın: Kılıçdaroğlu tarafından PKK'nın mazbatalı temsilcilerine verilen demokratik özerklik sözleri tekrarlandı.

1 dk okuma süresi
Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Edip Semih Yalçın, sosyal medya üzerinden yayınladığı mesajda, “Kılıçdaroğlu tarafından PKK’nın mazbatalı temsilcilerine…
GündemVideo

Kınalı Kuzuların Destanı Çanakkale Zaferi

1 dk okuma süresi
Kınalı kuzuların destanı Çanakkale Zaferimizin yıl dönümünde, tüm kahramanlarımızı rahmetle anıyoruz. Ruhları şad olsun.