Devlet ve Milletiyle Her Şeyden Önce Türkiye

Gündemİstanbul'dan Haberler

İl Başkanımız Sayın Birol Gür: Türk milleti birçok badireyi geçmişte başarıyla aşmış, bugün yaşamış olduğu geçici sorunlarını da başarıyla aşacak güç ve kudrete sahiptir.

1 dk okuma süresi

İl Başkanımız Sayın Birol Gür’ün sosyal medya üzerinden yayınlamış olduğu açıklama şu şekilde:

İnsan, yaşamı için barınma, giyinme, yeme içme gibi ihtiyaçlara muhtaçlık duyar.

İnsanın farklı zamanlarda alacağı kararlarda muhtaç duyduğu ihtiyaçların varlığı veya yokluğu önemli bir yer tutar.

Sandık ve oy bu anlamda karar vermenin farklı zaman dilimlerinden biridir.

Türk milletinden sandık ve oy bahsinde sadece ‘cebine’ endeksli bir karar verici olduğundan bahsetmek haksızlık olduğu kadar en hafif tabiriyle ayıptır.

Aziz milletimizin Bayrak, Vatan, Millet, Ezan ve Kur’an gibi yüksek değer verdiği hasletleri karar noktasında en kıymetli varlıklarıdır.

Aziz millet sandık ve oy bahsinde yaşamını idame ettirme hususuna bakacağı gibi değer verdiği hasletlerinin kim ve kimler tarafından yaşatılacağına, korunacağına dün olduğu gibi elbet dikkat edecek, kararını bu minvalde sandığa yansıtacaktır.

Türk milleti birçok badireyi geçmişte başarıyla aşmış, bugün yaşamış olduğu geçici sorunlarını da başarıyla aşacak güç ve kudrete sahiptir.

Türk milleti samimiyetle inanıyorum ki, 2023 Genel Seçimlerinde Cumhur İttifakı diyecek, hasletlerinin varlığının devamına EVET mührünü basacaktır.

İlgili içerikler
Gündem

Liderimiz Devlet Bahçeli: Cumhuriyet’in yeni yüzyılında iç ve dış kaynaklı tüm kamburlardan kurtulmak milli gayemizdir.

25 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, MYK-MDK Toplantısı’nın ardından basın toplantısı düzenleyerek gündeme ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin yapmış…
Gündemİstanbul'dan Haberler

Genel Başkan Yardımcımız Sayın İzzet Ulvi Yönter, Beykoz 6 No'lu Aile Sağlık Merkezi'nin Açılışını Gerçekleştirdi.

1 dk okuma süresi
Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Dr. İzzet Ulvi Yönter, geçtiğimiz aylarda Beykoz Kavacık Mahallesi’nde vatandaşlarımızla ve Kavacık Muhtarı Sayın Yasemin…
Gündemİstanbul'dan Haberler

İl Başkanımız Sn. Sertel Selim: Sevgili öğrencilerimize, saygıdeğer öğretmenlerimize ve velilerimize 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılında başarılar dilerim.

1 dk okuma süresi
İl Başkanımız Sayın Sertel Selim’in, 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı açılışı münasebetiyle yayınlamış olduğu mesaj şu şekildedir: Sevgili öğrencilerimize, saygıdeğer öğretmenlerimize ve…