Gündemİstanbul'dan Haberler

İl Başkanımız Sayın Birol Gür: Türk milleti birçok badireyi geçmişte başarıyla aşmış, bugün yaşamış olduğu geçici sorunlarını da başarıyla aşacak güç ve kudrete sahiptir.

1 dk okuma süresi

İl Başkanımız Sayın Birol Gür’ün sosyal medya üzerinden yayınlamış olduğu açıklama şu şekilde:

İnsan, yaşamı için barınma, giyinme, yeme içme gibi ihtiyaçlara muhtaçlık duyar.

İnsanın farklı zamanlarda alacağı kararlarda muhtaç duyduğu ihtiyaçların varlığı veya yokluğu önemli bir yer tutar.

Sandık ve oy bu anlamda karar vermenin farklı zaman dilimlerinden biridir.

Türk milletinden sandık ve oy bahsinde sadece ‘cebine’ endeksli bir karar verici olduğundan bahsetmek haksızlık olduğu kadar en hafif tabiriyle ayıptır.

Aziz milletimizin Bayrak, Vatan, Millet, Ezan ve Kur’an gibi yüksek değer verdiği hasletleri karar noktasında en kıymetli varlıklarıdır.

Aziz millet sandık ve oy bahsinde yaşamını idame ettirme hususuna bakacağı gibi değer verdiği hasletlerinin kim ve kimler tarafından yaşatılacağına, korunacağına dün olduğu gibi elbet dikkat edecek, kararını bu minvalde sandığa yansıtacaktır.

Türk milleti birçok badireyi geçmişte başarıyla aşmış, bugün yaşamış olduğu geçici sorunlarını da başarıyla aşacak güç ve kudrete sahiptir.

Türk milleti samimiyetle inanıyorum ki, 2023 Genel Seçimlerinde Cumhur İttifakı diyecek, hasletlerinin varlığının devamına EVET mührünü basacaktır.

İlgili içerikler
GündemMHP Grup Toplantıları

Liderimiz Devlet Bahçeli: Buradan teröristlere ve destekçilerine açık açık sesleniyorum: Ölünüzü, dirinizi, her gün birinizi, bir gün hepinizi müstahak olduğunuz sonuçlarla billahi yüzleştireceğiz.

21 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli 22 Kasım 2022 tarihli MHP Grup Toplantısı’nda gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli…
Gündem

Sayın Semih Yalçın: Cihan hâkimiyeti ülküsünün ifadesi olan Kızılelma; İslamiyet sonrasında ila-yı kelimetullah ile şereflenmiş, nizam-ı âlem ülküsüyle donanmıştır.

2 dk okuma süresi
Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Edip Semih Yalçın’ın sosyal medya üzerinden yayınlamış olduğu açıklama şu şekilde: Terörle mücadele…
Gündem

Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli: Hainler için hiçbir yer güvenli ve korunaklı değildir. Vakit hesap vaktidir.

19 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Samsun’da gerçekleşen ”Aday Belli, Karar Net” temalı açık hava toplantısında gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Genel Başkanımız…