Gündem

Sayın Semih Yalçın: Siyaset hayatımızda da ötmeye, şakımaya, çalım satmaya pek hevesli kekliklerin öyküsü çok. CHP’li terörist sevici ve Marksizm artığı Canan Kaftancıoğlu kekliği de bunlardan biri…

1 dk okuma süresi

Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Edip Semih Yalçın sosyal medya üzerinden yayınladığı mesajda, “Keklik hikâyeleri sadece edebiyatımızda, şarkılarımızda ve türkülerimizde yaşamıyor. Siyaset hayatımızda da ötmeye, şakımaya, çalım satmaya pek hevesli kekliklerin öyküsü çok. CHP’li terörist sevici ve Marksizm artığı Canan Kaftancıoğlu kekliği de bunlardan biri…” dedi.

Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Edip Semih Yalçın’ın sosyal medya üzerinden yayınlamış olduğu mesaj şu şekilde:

Keklik hikâyeleri sadece edebiyatımızda, şarkılarımızda ve türkülerimizde yaşamıyor. Siyaset hayatımızda da ötmeye, şakımaya, çalım satmaya pek hevesli kekliklerin öyküsü çok.

CHP’li terörist sevici ve Marksizm artığı Canan Kaftancıoğlu kekliği de bunlardan biri…

Canan Kaftancıoğlu nam siyaset kekliği, Twitter üzerinden bir güzel cıvıldayıp sesinin olanca güzelliğini(!), zekâsının olanca keskinliğini(!) sergilemiş.

Aklınca da bütün öteki muhalif keklikleri başına toplamaya çalışmış.

Rivayete göre Yavuz Sultan Selim; kuş pazarında tebdili kıyafet gezerken, hemcinslerinden çok yüksek fiyata satılan bir keklik görmüş.

Neden pahalı satıldığını sorunca, “Bu keklik hepsinden güzel ötüp diğerlerini başına topluyor.

Biz de o zaman topunu birden avlıyoruz.” demiş. Bunun üzerine Yavuz, bahsi geçen kuşu satın almış.

Uğrayacakları akıbetten öteki keklikleri korumak için de tutup kafasını koparmış.

Biz, çalımlı siyaset kekliklerinin kafasını koparmayacağız.

Ancak 14 Mayıs’ta Cumhur İttifakı, Canan Kaftancıoğlu gibi hünerlerini teşhire pek meraklı bilumum politika kekliklerini ve başlarına toplanan yol arkadaşlarını sandığa çekip alayını birden avlayacak.

İlgili içerikler
GündemMHP Grup Toplantıları

Liderimiz Devlet Bahçeli’nin 16 Nisan 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı Konuşması

14 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin 16 Nisan 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı’nda yapmış oldukları konuşma şu şekildedir: Değerli Milletvekili Arkadaşlarım, Saygıdeğer Misafirler,…
GündemMHP Grup Toplantıları

Liderimiz Devlet Bahçeli’nin 20 Şubat 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı Konuşması

19 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin 20 Şubat 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı’nda yapmış oldukları konuşma şu şekildedir: Değerli Arkadaşlarım, Muhterem Misafirler, Basınımızın…
Gündemİstanbul'dan HaberlerVideo

Algı belediyeciliğine son. 31 Mart MHP Reklamı

1 dk okuma süresi
MHP İstanbul Reklamı | 31 Mart’ta, algı ve sosyal medya belediyeciliğine son. Reklamla değil, hizmetleAlgıyla değil, azimleBahaneyle değil, sistemleBirliğin Gücüyle, Hep Birlikte.