Devlet ve Milletiyle Her Şeyden Önce Türkiye

Gündem

Sayın Semih Yalçın: Siyaset hayatımızda da ötmeye, şakımaya, çalım satmaya pek hevesli kekliklerin öyküsü çok. CHP’li terörist sevici ve Marksizm artığı Canan Kaftancıoğlu kekliği de bunlardan biri…

1 dk okuma süresi

Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Edip Semih Yalçın sosyal medya üzerinden yayınladığı mesajda, “Keklik hikâyeleri sadece edebiyatımızda, şarkılarımızda ve türkülerimizde yaşamıyor. Siyaset hayatımızda da ötmeye, şakımaya, çalım satmaya pek hevesli kekliklerin öyküsü çok. CHP’li terörist sevici ve Marksizm artığı Canan Kaftancıoğlu kekliği de bunlardan biri…” dedi.

Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Edip Semih Yalçın’ın sosyal medya üzerinden yayınlamış olduğu mesaj şu şekilde:

Keklik hikâyeleri sadece edebiyatımızda, şarkılarımızda ve türkülerimizde yaşamıyor. Siyaset hayatımızda da ötmeye, şakımaya, çalım satmaya pek hevesli kekliklerin öyküsü çok.

CHP’li terörist sevici ve Marksizm artığı Canan Kaftancıoğlu kekliği de bunlardan biri…

Canan Kaftancıoğlu nam siyaset kekliği, Twitter üzerinden bir güzel cıvıldayıp sesinin olanca güzelliğini(!), zekâsının olanca keskinliğini(!) sergilemiş.

Aklınca da bütün öteki muhalif keklikleri başına toplamaya çalışmış.

Rivayete göre Yavuz Sultan Selim; kuş pazarında tebdili kıyafet gezerken, hemcinslerinden çok yüksek fiyata satılan bir keklik görmüş.

Neden pahalı satıldığını sorunca, “Bu keklik hepsinden güzel ötüp diğerlerini başına topluyor.

Biz de o zaman topunu birden avlıyoruz.” demiş. Bunun üzerine Yavuz, bahsi geçen kuşu satın almış.

Uğrayacakları akıbetten öteki keklikleri korumak için de tutup kafasını koparmış.

Biz, çalımlı siyaset kekliklerinin kafasını koparmayacağız.

Ancak 14 Mayıs’ta Cumhur İttifakı, Canan Kaftancıoğlu gibi hünerlerini teşhire pek meraklı bilumum politika kekliklerini ve başlarına toplanan yol arkadaşlarını sandığa çekip alayını birden avlayacak.

İlgili içerikler
Gündem

Liderimiz Devlet Bahçeli: Cumhuriyet’in yeni yüzyılında iç ve dış kaynaklı tüm kamburlardan kurtulmak milli gayemizdir.

25 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, MYK-MDK Toplantısı’nın ardından basın toplantısı düzenleyerek gündeme ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin yapmış…
Gündemİstanbul'dan Haberler

Genel Başkan Yardımcımız Sayın İzzet Ulvi Yönter, Beykoz 6 No'lu Aile Sağlık Merkezi'nin Açılışını Gerçekleştirdi.

1 dk okuma süresi
Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Dr. İzzet Ulvi Yönter, geçtiğimiz aylarda Beykoz Kavacık Mahallesi’nde vatandaşlarımızla ve Kavacık Muhtarı Sayın Yasemin…
Gündemİstanbul'dan Haberler

İl Başkanımız Sn. Sertel Selim: Sevgili öğrencilerimize, saygıdeğer öğretmenlerimize ve velilerimize 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılında başarılar dilerim.

1 dk okuma süresi
İl Başkanımız Sayın Sertel Selim’in, 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı açılışı münasebetiyle yayınlamış olduğu mesaj şu şekildedir: Sevgili öğrencilerimize, saygıdeğer öğretmenlerimize ve…