Genel

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Dr. İzzet Ulvi Yönter: Doğru Zaman Doğru Adam Recep Tayyip Erdoğan

1 dk okuma süresi

Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Dr. İzzet Ulvi Yönter, Pendik İlçe Başkanlığımızda yapmış olduğu konuşmada “sandığa gidin” çağrısında bulundu.

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Dr. İzzet Ulvi Yönter, Pendik İlçe Başkanlığımızda dava arkadaşlarımızla bir araya geldi. Sayın Yönter’in gündeminde seçim vardı. Herkesi oy kullanmaya davet etti. “28 Mayıs milletin zaferi olacak” dedi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ikinci turda kazanacağını söyledi. “28 Mayıs bir demokrasi şölenine sahne olacak milletin zaferine sahne olacak. 28 Mayıs’ta sandıktan çok güçlü bir irade çıkacak.”

Genel Başkan Yardımcımız Sayın İzzet Ulvi Yönter, MYK Üyelerimiz Sayın Nevzat Ünlütürk ve Sayın Şahin Gürz, İl Teşkilat Başkanımız Sayın Yaşar Kaba ile birlikte Tuzla İlçe Başkanlığımızı ziyaret ettiler.

Genel Başkan Yardımcımız Sayın İzzet Ulvi Yönter, MYK Üyemiz Sayın Nevzat Ünlütürk ve 1. Bölge Başkanımız Sayın Hakan Arslan ile birlikte Sancaktepe İlçe Başkanlığımızı ziyaret ettiler.

Genel Başkan Yardımcımız Sayın İzzet Ulvi Yönter, MYK Üyemiz Sayın Nevzat Ünlütürk, Sultanbeyli İlçe Başkanlığımızı ziyaret ettiler.

Genel Başkan Yardımcımız Sayın İzzet Ulvi Yönter, MYK Üyelerimiz Sayın Nevzat Ünlütürk ve Sayın Şahin Gürz, İl Teşkilat Başkanımız Sayın Yaşar Kaba ile birlikte Kartal İlçe Başkanlığımızı ziyaret ettiler.

İlgili içerikler
Genel

İl Başkanımız Sayın Sertel Selim’den 19 Mayıs Mesajı

1 dk okuma süresi
İl Başkanımız Sayın Sertel Selim’in 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle yayınlamış olduğu mesaj şu şekildedir: 19 Mayıs 1919’un…
Genel

İl Başkanımız Sayın Sertel Selim'den Anneler Günü Mesajı

1 dk okuma süresi
Şefkat ve meşakkatin iz düşümüdür sevgili annelerimiz. Omuzlarına yüklenen görünmez yükler vardır. Almak isteyene benim kadar özen gösteremezsiniz diyen. Hakkını ödeyemem demek…
Genel

İl Başkanımız Sayın Sertel Selim'den 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı

1 dk okuma süresi
İl Başkanımız Sayın Sertel Selim’in 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle yayınlamış olduğu mesaj şu şekildedir: Engelleri aşmak, gönüllere destek olmak için;…