Gündem

Sayın Semih Yalçın: HDP Türk demokrasisini zehirlemek maksadıyla CIA bataklığında üretilmiş bir ayrık otudur, hatta kızıl zakkumdur.

1 dk okuma süresi

Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Edip Semih Yalçın’ın sosyal medya üzerinden yayınlamış olduğu mesaj şu şekilde:

HDP’li Pervin Buldan; Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye yine dil uzatmış, fabrika ayarlarından söz etmiş.

MHP’nin fabrikası da, üretim adresi de milletin sinesidir.

Ayarımız sabittir, çünkü değişmez millî iradeye merbut ve tabiyiz.

HDP ise Türk demokrasisini zehirlemek maksadıyla CIA bataklığında üretilmiş bir ayrık otudur, hatta kızıl zakkumdur.

Zehrinin dozu da, kıvamı da aynı bataklıkta ayarlanır.

HDP TBMM çatısı altındayken, elbette hakkında parlamento teamülleri tatbik edilir. Bu, HDP’ye siyasi meşruiyet tanıdığımız anlamına gelmemektedir.

“Bataklıkta yetişen gül bile olsa, yakana takma.” der Hazreti Mevlana. Biz bu kızıl zakkumun pis pis terör kokan çiçeğini ne yakamıza takar, ne de demokrasi bahçemize sokarız.

Bekamızın teminatı ve bin yıllık kardeşlik hukukumuzun bekçisi olan MHP’nin nihai hedefi; halk düşmanı HDP’yi ve temsil ettiği bölücü zihniyeti hem demokrasi bahçemizden, hem de hanelerimizden tamamen temizlemektir.

İlgili içerikler
GündemMHP Grup Toplantıları

Liderimiz Devlet Bahçeli: Buradan teröristlere ve destekçilerine açık açık sesleniyorum: Ölünüzü, dirinizi, her gün birinizi, bir gün hepinizi müstahak olduğunuz sonuçlarla billahi yüzleştireceğiz.

21 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli 22 Kasım 2022 tarihli MHP Grup Toplantısı’nda gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli…
Gündem

Sayın Semih Yalçın: Cihan hâkimiyeti ülküsünün ifadesi olan Kızılelma; İslamiyet sonrasında ila-yı kelimetullah ile şereflenmiş, nizam-ı âlem ülküsüyle donanmıştır.

2 dk okuma süresi
Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Edip Semih Yalçın’ın sosyal medya üzerinden yayınlamış olduğu açıklama şu şekilde: Terörle mücadele…
Gündem

Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli: Hainler için hiçbir yer güvenli ve korunaklı değildir. Vakit hesap vaktidir.

19 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Samsun’da gerçekleşen ”Aday Belli, Karar Net” temalı açık hava toplantısında gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Genel Başkanımız…
×
Gündemİstanbul'dan Haberler

MHP İstiklal Caddesi'nde: Türk Milleti Teröre Boyun Eğmeyecek.