Devlet ve Milletiyle Her Şeyden Önce Türkiye

Gündem

Sayın Semih Yalçın: HDP Türk demokrasisini zehirlemek maksadıyla CIA bataklığında üretilmiş bir ayrık otudur, hatta kızıl zakkumdur.

1 dk okuma süresi

Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Edip Semih Yalçın’ın sosyal medya üzerinden yayınlamış olduğu mesaj şu şekilde:

HDP’li Pervin Buldan; Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye yine dil uzatmış, fabrika ayarlarından söz etmiş.

MHP’nin fabrikası da, üretim adresi de milletin sinesidir.

Ayarımız sabittir, çünkü değişmez millî iradeye merbut ve tabiyiz.

HDP ise Türk demokrasisini zehirlemek maksadıyla CIA bataklığında üretilmiş bir ayrık otudur, hatta kızıl zakkumdur.

Zehrinin dozu da, kıvamı da aynı bataklıkta ayarlanır.

HDP TBMM çatısı altındayken, elbette hakkında parlamento teamülleri tatbik edilir. Bu, HDP’ye siyasi meşruiyet tanıdığımız anlamına gelmemektedir.

“Bataklıkta yetişen gül bile olsa, yakana takma.” der Hazreti Mevlana. Biz bu kızıl zakkumun pis pis terör kokan çiçeğini ne yakamıza takar, ne de demokrasi bahçemize sokarız.

Bekamızın teminatı ve bin yıllık kardeşlik hukukumuzun bekçisi olan MHP’nin nihai hedefi; halk düşmanı HDP’yi ve temsil ettiği bölücü zihniyeti hem demokrasi bahçemizden, hem de hanelerimizden tamamen temizlemektir.

İlgili içerikler
Gündemİstanbul'dan Haberler

İl Başkanımız Sayın Sertel Selim'den 19 Mayıs Mesajı

1 dk okuma süresi
İl Başkanımız Sayın Sertel Selim’in 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle yayınlamış olduğu mesaj şu şekildedir: 19 Mayıs 1919’un…
Gündem

Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli: Küresel emperyalizmin borusu Türk vatanında ötemez.

17 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli 14 Mayıs Seçimleri öncesi son açık hava toplantısını Antalya’da gerçekleştirdi. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli yapmış olduğu konuşmada,…
Gündem

Liderimiz Devlet Bahçeli: CHP-İYİ Parti-HDP-PKK-FETÖ ve marjinal sol partiler aynı hedefe kilitlenmişlerdir. Bunlara Türkiye emanet edilemez.

12 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Burdur Mitingi’nde yapmış olduğu konuşmada, “Siyasetin yara bere içindedir, ihanet ve melanetin tam göbeğindesin, ey Kılıçdaroğlu hala…
×
Gündemİstanbul'dan Haberler

MHP İstiklal Caddesi'nde: Türk Milleti Teröre Boyun Eğmeyecek.