Gündemİstanbul'dan Haberler

İl Başkanımız Sayın Sertel Selim: Dönüşümün reçetesi Murat Kurum’dur.

1 dk okuma süresi

İl Başkanlığımızda gerçekleşen basın toplantısında, İl Başkanımız Sayın Sertel Selim’in yapmış olduğu konuşma şu şekildedir:

31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde, Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Sayın Murat Kurum Bey’in Çevre ve Şehircilik alanında bakanlığı döneminde, görev yaptığı süre içerisinde uzman ve yetkin siyasi birikimi ile yaptığı başarılı hizmetler tüm halkımızın takdiri ile malumdur.

Kendilerinin bundan sonra İstanbul’umuzun ruhuna aksettireceği yenilikçi, çözüm odaklı, güven veren icraatları ile farkını ortaya koyacağına, İstanbul’umuzun hikayesini yeniden yazacağına, tüm mesaisini çalışkanlığı, enerjisi ve birikimiyle 16 milyona hizmet etmeye vakfedeceğine olan inancımız tamdır.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı olarak kıymetli Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey’in talimatları doğrultusunda Cumhur ittifakı Yerel Seçim çalışmalarımız için kollarımızı sıvadık.

Sahaya çıkıp sokak sokak ev ev dolaşarak yüksek bir konsantrasyon ve azimle İstanbul’umuzu yeniden kazanma aşkı ve şevkiyle çalışmalarımızı daha da yoğunlaştıracağız.

Polemik siyasetine girmeden, çatışma ve gerginliklere müsamaha göstermeden kıymetli seçmenlerimizle iletişim kurup buluşacağız.

İstanbul’umuzun yıkım ve tahribatını engelleyerek her alanda köklü dönüşümüne şahit olacağız.

Genelden yerele birlik, ülke yönetiminde dirlik, ayırmadan, ayrışmadan Türkiye için canla başla çalışıp, hayal değil gerçekleri ve reçeteyi göstererek kazanacağız.

Kıymetli basın mensupları ve dava arkadaşlarım bilindiği üzere bir salı günü İstanbul’umuz fetih olunmuştur.

Yine bir salı günü şehrimizi bu tembel ve iş görmez zihniyetten kurtarmak adına huzurlarınızla beyanımız şudur; İstanbul Allah’ın izni, milletimizin ferasetiyle ‘muradına’ kavuşacaktır. Kararlığımız inancımız imanımız ve coşkumuz ile birlikte hizmetlerimiz Yeni Türk Yüzyılına yakışır şekilde olacaktır.

İlgili içerikler
GündemMHP Grup Toplantıları

Liderimiz Devlet Bahçeli’nin 16 Nisan 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı Konuşması

14 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin 16 Nisan 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı’nda yapmış oldukları konuşma şu şekildedir: Değerli Milletvekili Arkadaşlarım, Saygıdeğer Misafirler,…
GündemMHP Grup Toplantıları

Liderimiz Devlet Bahçeli’nin 20 Şubat 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı Konuşması

19 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin 20 Şubat 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı’nda yapmış oldukları konuşma şu şekildedir: Değerli Arkadaşlarım, Muhterem Misafirler, Basınımızın…
Gündemİstanbul'dan HaberlerVideo

Algı belediyeciliğine son. 31 Mart MHP Reklamı

1 dk okuma süresi
MHP İstanbul Reklamı | 31 Mart’ta, algı ve sosyal medya belediyeciliğine son. Reklamla değil, hizmetleAlgıyla değil, azimleBahaneyle değil, sistemleBirliğin Gücüyle, Hep Birlikte.