Gündemİstanbul'dan Haberler

İl Başkanımız Sayın Sertel Selim’den Yeni Yıl Mesajı

1 dk okuma süresi

Acısıyla tatlısıyla, hüznüyle sevinciyle bir yılı daha geride bırakırken, milletimiz için daha huzurlu ve müreffeh bir yıl olması temennisiyle 2023’e adım atıyoruz.

Cumhuriyetimizin 100’üncü yıl dönümünü karşılayacağımız 2023 yılının muktedir gelişmelere vesile olması tek dileğimizdir.

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin 1992 yılında açıklamış olduğu “2023 Lider Ülke Türkiye” vizyonu doğrultusunda; 2023 yılının, milli varlığımızı ve değerlerimizi ebediyete kadar temin etmemize vesile olacak bir yıl olacağına yürekten inanıyoruz.

Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli 1998 yılında yapmış olduğu bir konuşmada şöyle söylemişti:

“Cumhuriyetimizin 100. Kuruluş Yıl Dönümü olan 2023 yılını stratejik hedeflerimiz açısından bir dönüm noktası olarak görüyoruz. Bunun için de ‘Lider Ülke Türkiye’ ülküsünü milli bir vizyon olarak sürekli canlı tutmaya mecburuz.”

Biz bu kararlılıktayız. Bu rotadayız.

Lider Ülke Türkiye hedefinin nişanesi olan Türk ve Türkiye Yüzyılı; Türkiye sevdalılarının, milletini canından aziz bilen serdengeçtilerin birlik ve beraberlik içinde inşa edeceği bir zamanın tarifi olmasını niyaz ediyorum.

Bu düşüncelerle aziz milletimizin yeni yılını tebrik ediyor, sağlık, selamet, esenlik ve daimi mutluluklar diliyorum.

Sertel SELİM
MHP İstanbul İl Başkanı

İlgili içerikler
GündemMHP Grup Toplantıları

Liderimiz Devlet Bahçeli’nin 16 Nisan 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı Konuşması

14 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin 16 Nisan 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı’nda yapmış oldukları konuşma şu şekildedir: Değerli Milletvekili Arkadaşlarım, Saygıdeğer Misafirler,…
GündemMHP Grup Toplantıları

Liderimiz Devlet Bahçeli’nin 20 Şubat 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı Konuşması

19 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin 20 Şubat 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı’nda yapmış oldukları konuşma şu şekildedir: Değerli Arkadaşlarım, Muhterem Misafirler, Basınımızın…
Gündemİstanbul'dan HaberlerVideo

Algı belediyeciliğine son. 31 Mart MHP Reklamı

1 dk okuma süresi
MHP İstanbul Reklamı | 31 Mart’ta, algı ve sosyal medya belediyeciliğine son. Reklamla değil, hizmetleAlgıyla değil, azimleBahaneyle değil, sistemleBirliğin Gücüyle, Hep Birlikte.