Gündemİstanbul'dan Haberler

İl Başkanımız Sayın Sertel Selim’den Yeni Yıl Mesajı

1 dk okuma süresi

Acısıyla tatlısıyla, hüznüyle sevinciyle bir yılı daha geride bırakırken, milletimiz için daha huzurlu ve müreffeh bir yıl olması temennisiyle 2023’e adım atıyoruz.

Cumhuriyetimizin 100’üncü yıl dönümünü karşılayacağımız 2023 yılının muktedir gelişmelere vesile olması tek dileğimizdir.

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin 1992 yılında açıklamış olduğu “2023 Lider Ülke Türkiye” vizyonu doğrultusunda; 2023 yılının, milli varlığımızı ve değerlerimizi ebediyete kadar temin etmemize vesile olacak bir yıl olacağına yürekten inanıyoruz.

Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli 1998 yılında yapmış olduğu bir konuşmada şöyle söylemişti:

“Cumhuriyetimizin 100. Kuruluş Yıl Dönümü olan 2023 yılını stratejik hedeflerimiz açısından bir dönüm noktası olarak görüyoruz. Bunun için de ‘Lider Ülke Türkiye’ ülküsünü milli bir vizyon olarak sürekli canlı tutmaya mecburuz.”

Biz bu kararlılıktayız. Bu rotadayız.

Lider Ülke Türkiye hedefinin nişanesi olan Türk ve Türkiye Yüzyılı; Türkiye sevdalılarının, milletini canından aziz bilen serdengeçtilerin birlik ve beraberlik içinde inşa edeceği bir zamanın tarifi olmasını niyaz ediyorum.

Bu düşüncelerle aziz milletimizin yeni yılını tebrik ediyor, sağlık, selamet, esenlik ve daimi mutluluklar diliyorum.

Sertel SELİM
MHP İstanbul İl Başkanı

İlgili içerikler
Gündem

Liderimiz Devlet Bahçeli: Ortak mutabakat metninde; FETÖ’cülere af vaadi, PKK’ya açık çek, HDP’ye güvence, KHK’lılara ümit vardır.

17 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin Tekirdağ’da düzenlenen “Aziz Milletim Sıra Sende” temalı açık hava toplantısında yapmış oldukları konuşma şu şekilde: Aziz Vatandaşlarım,…
GündemMHP Grup Toplantıları

Liderimiz Devlet Bahçeli: Gönül kervanımıza her gün katılan binlerce Türkiye sevdalısıyla işimize bakıyoruz, önümüze bakıyoruz, yolumuza azimle devam ediyoruz.

21 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli 31 Ocak 2023 tarihli MHP Grup Toplantısı’nda gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin…
Gündem

Liderimiz Devlet Bahçeli: İP Başkanı Diyarbakır’a gidip utanmadan, sıkılmadan silahlara veda mesajı vermiştir. PKK’ya yeşil ışık yakmıştır. Bölünmeye selam salmıştır.

17 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Amasya’da düzenlenen “Aziz Milletim Sıra Sende” temalı açık hava toplantısında gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Liderimiz Sayın…