Devlet ve Milletiyle Her Şeyden Önce Türkiye

Gündemİstanbul'dan Haberler

İl Başkanımız Sayın Sertel Selim’den Yeni Yıl Mesajı

1 dk okuma süresi

Acısıyla tatlısıyla, hüznüyle sevinciyle bir yılı daha geride bırakırken, milletimiz için daha huzurlu ve müreffeh bir yıl olması temennisiyle 2023’e adım atıyoruz.

Cumhuriyetimizin 100’üncü yıl dönümünü karşılayacağımız 2023 yılının muktedir gelişmelere vesile olması tek dileğimizdir.

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin 1992 yılında açıklamış olduğu “2023 Lider Ülke Türkiye” vizyonu doğrultusunda; 2023 yılının, milli varlığımızı ve değerlerimizi ebediyete kadar temin etmemize vesile olacak bir yıl olacağına yürekten inanıyoruz.

Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli 1998 yılında yapmış olduğu bir konuşmada şöyle söylemişti:

“Cumhuriyetimizin 100. Kuruluş Yıl Dönümü olan 2023 yılını stratejik hedeflerimiz açısından bir dönüm noktası olarak görüyoruz. Bunun için de ‘Lider Ülke Türkiye’ ülküsünü milli bir vizyon olarak sürekli canlı tutmaya mecburuz.”

Biz bu kararlılıktayız. Bu rotadayız.

Lider Ülke Türkiye hedefinin nişanesi olan Türk ve Türkiye Yüzyılı; Türkiye sevdalılarının, milletini canından aziz bilen serdengeçtilerin birlik ve beraberlik içinde inşa edeceği bir zamanın tarifi olmasını niyaz ediyorum.

Bu düşüncelerle aziz milletimizin yeni yılını tebrik ediyor, sağlık, selamet, esenlik ve daimi mutluluklar diliyorum.

Sertel SELİM
MHP İstanbul İl Başkanı

İlgili içerikler
Gündem

Liderimiz Devlet Bahçeli: Cumhuriyet’in yeni yüzyılında iç ve dış kaynaklı tüm kamburlardan kurtulmak milli gayemizdir.

25 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, MYK-MDK Toplantısı’nın ardından basın toplantısı düzenleyerek gündeme ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin yapmış…
Gündemİstanbul'dan Haberler

Genel Başkan Yardımcımız Sayın İzzet Ulvi Yönter, Beykoz 6 No'lu Aile Sağlık Merkezi'nin Açılışını Gerçekleştirdi.

1 dk okuma süresi
Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Dr. İzzet Ulvi Yönter, geçtiğimiz aylarda Beykoz Kavacık Mahallesi’nde vatandaşlarımızla ve Kavacık Muhtarı Sayın Yasemin…
Gündemİstanbul'dan Haberler

İl Başkanımız Sn. Sertel Selim: Sevgili öğrencilerimize, saygıdeğer öğretmenlerimize ve velilerimize 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılında başarılar dilerim.

1 dk okuma süresi
İl Başkanımız Sayın Sertel Selim’in, 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı açılışı münasebetiyle yayınlamış olduğu mesaj şu şekildedir: Sevgili öğrencilerimize, saygıdeğer öğretmenlerimize ve…