Gündemİstanbul'dan Haberler

İl Başkanımız Sayın Sertel Selim: Biz hakkın ve hakikatin peşinde, Liderimizin emrinde, nereye gidiyorsun diye sorduklarında Kızıl Elma’ya diyenlerdeniz.

2 dk okuma süresi

İl Başkanımız Sayın Sertel Selim’in, MHP İstanbul 14. Olağan İl Kongresi’nde yapmış oldukları konuşma şu şekildedir:

Türk milletinin beka ve hürriyet namusunu, devletin egemenlik ve güvenlik haklarını, cesaretle savunuyorken, şehit düşen kahramanlarımızı, aynı şekilde bir hilal uğruna, şehadet şerbetinde içen ülkücü şehitlerimizi, rahmetle, minnetle, saygıyla anıyorum.

Bilge Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ’nin takdir, talimat ve tensipleriyle İstanbul İl Başkanlığı görevini tevdi ettiği için, sonsuz şükran ve teşekkürlerimi sunuyorum.

İlk günkü aşkla, son günkü gururla, bayrağı teslim edinceye kadar, dava arkadaşlarımla birlikte, büyük bir aşk ve şevkle, partimizin başarısı için, gece gündüz her eli sıkarak, yorulmadan, bıkmadan, usanmadan, çalışıyoruz ve çalışmaya aynı azim ve kararlılıkla devam edeceğiz.

Hep birlikte varız.

Biz; Milliyetçi-Ülkücü Hareketin mensupları; benlik davasına düşüp ziyana uğrayanlardan değiliz.

Biz hakkın ve hakikatin peşinde, Liderimizin emrinde, nereye gidiyorsun diye sorduklarında Kızıl Elma’ya diyenlerdeniz.

Milliyetçi-Ülkücü Hareket, ezelden ebede bağımsızlık mefkuremizin simgesi, vatan sevgisinin hiç sönmeyen meşalesi, hain nifak odaklarına karşı yıkılmayan kale, Türk milliyetçilerinin altında toplandığı çatı, ülkemizin geleceğinin temeli ve harcı, İç ve dış vesayet odaklarının korkulu rüyasıdır.

Cumhur İttifakı bu milletin özü, toplumsal uzlaşımızın kökü, siyasi ve milli mücadele ruhunu zirveye taşıyan gücü, zillete düşmüş şer odaklarına milletimizin son sözüdür.

Yenilenmiş kadrolarla, tazelenmiş umutlarla, tahkimi yapılan hedeflerle, perçinlenmiş birlik ve kardeşlik ruhuyla, 31 Mart 2024 Seçimlerine hazırlanacağız.

Merkezi yönetimle yerel yönetimler arasında, tam bir uyumun sağlanması için elimizden gelen her çabayı göstereceğiz.

‘İstikrar ve Hizmet için, Uyumlu Yönetimle, Umutlu Geleceğe’ ulaşacağız.

‘Merkezden Yerele, İstikrarı Bozmadan Umuda Doğru’ yol alacağız.

Yüce Allah’ın izniyle İstanbul’u zilletin elinden kurtaracağız.

Bunları hep birlikte yapacağız, Ve elbette başaracağız.

An itibariyle kongre salonunda hazır bulunan, her dava ve yol arkadaşıma, en iyi dileklerimi sunuyor, günümüzün kutlu olmasını temenni ediyorum.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

İlgili içerikler
GündemMHP Grup Toplantıları

Liderimiz Devlet Bahçeli’nin 16 Nisan 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı Konuşması

14 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin 16 Nisan 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı’nda yapmış oldukları konuşma şu şekildedir: Değerli Milletvekili Arkadaşlarım, Saygıdeğer Misafirler,…
GündemMHP Grup Toplantıları

Liderimiz Devlet Bahçeli’nin 20 Şubat 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı Konuşması

19 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin 20 Şubat 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı’nda yapmış oldukları konuşma şu şekildedir: Değerli Arkadaşlarım, Muhterem Misafirler, Basınımızın…
Gündemİstanbul'dan HaberlerVideo

Algı belediyeciliğine son. 31 Mart MHP Reklamı

1 dk okuma süresi
MHP İstanbul Reklamı | 31 Mart’ta, algı ve sosyal medya belediyeciliğine son. Reklamla değil, hizmetleAlgıyla değil, azimleBahaneyle değil, sistemleBirliğin Gücüyle, Hep Birlikte.