Devlet ve Milletiyle Her Şeyden Önce Türkiye

Gündem

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Edip Semih Yalçın: Merdan Yanardağ, senelerdir MHP hakkındaki hikâyeden iddialarının ardındaki kripto isimdir.

1 dk okuma süresi

Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Edip Semih Yalçın’ın sosyal medya üzerinden yayınlamış olduğu açıklama şu şekilde:

Merdan Yanardağ, CHP ve İP’ten para aldığını itiraf etmiş. Breh breh! Nezdimizde delikli kuruş bile etmeyen bu gazeteci müsveddesinin halipürmeline bakın.

Merdan Yanardağ, senelerdir MHP hakkındaki hikâyeden iddialarının ardındaki kripto isimdir.

Bu şahsın Soğuk Savaş sonrası refleksiyle faaliyetlerini paraya tahvil ettiği bizi şaşırtmadı.

Gazeteci kisvesi altında faaliyet yürüten bu oyun uşağı devler ve düşmanıdır.

“Soğuk Savaş dönemi partisi” tanımına en çok CHP uyar.

Ha, Merdan Efendi de Soğuk Savaş döneminden kalmadır. Kendisi ayrıca fikir çöplüğüne yollanmış Marksizm’den artan çapsız gazeteciler kategorisine girer.

İlgili içerikler
Gündem

Liderimiz Devlet Bahçeli: Cumhuriyet’in yeni yüzyılında iç ve dış kaynaklı tüm kamburlardan kurtulmak milli gayemizdir.

25 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, MYK-MDK Toplantısı’nın ardından basın toplantısı düzenleyerek gündeme ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin yapmış…
Gündemİstanbul'dan Haberler

Genel Başkan Yardımcımız Sayın İzzet Ulvi Yönter, Beykoz 6 No'lu Aile Sağlık Merkezi'nin Açılışını Gerçekleştirdi.

1 dk okuma süresi
Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Dr. İzzet Ulvi Yönter, geçtiğimiz aylarda Beykoz Kavacık Mahallesi’nde vatandaşlarımızla ve Kavacık Muhtarı Sayın Yasemin…
Gündemİstanbul'dan Haberler

İl Başkanımız Sn. Sertel Selim: Sevgili öğrencilerimize, saygıdeğer öğretmenlerimize ve velilerimize 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılında başarılar dilerim.

1 dk okuma süresi
İl Başkanımız Sayın Sertel Selim’in, 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı açılışı münasebetiyle yayınlamış olduğu mesaj şu şekildedir: Sevgili öğrencilerimize, saygıdeğer öğretmenlerimize ve…