Gündem

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Edip Semih Yalçın: Merdan Yanardağ, senelerdir MHP hakkındaki hikâyeden iddialarının ardındaki kripto isimdir.

1 dk okuma süresi

Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Edip Semih Yalçın’ın sosyal medya üzerinden yayınlamış olduğu açıklama şu şekilde:

Merdan Yanardağ, CHP ve İP’ten para aldığını itiraf etmiş. Breh breh! Nezdimizde delikli kuruş bile etmeyen bu gazeteci müsveddesinin halipürmeline bakın.

Merdan Yanardağ, senelerdir MHP hakkındaki hikâyeden iddialarının ardındaki kripto isimdir.

Bu şahsın Soğuk Savaş sonrası refleksiyle faaliyetlerini paraya tahvil ettiği bizi şaşırtmadı.

Gazeteci kisvesi altında faaliyet yürüten bu oyun uşağı devler ve düşmanıdır.

“Soğuk Savaş dönemi partisi” tanımına en çok CHP uyar.

Ha, Merdan Efendi de Soğuk Savaş döneminden kalmadır. Kendisi ayrıca fikir çöplüğüne yollanmış Marksizm’den artan çapsız gazeteciler kategorisine girer.

İlgili içerikler
Gündem

Sayın Semih Yalçın: MHP, her seçim döneminden daha büyük heyecan ve coşkuyla, daha kavi bir imanla seçim çalışmalarını yürütmektedir.

1 dk okuma süresi
Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Edip Semih Yalçın’ın sosyal medya üzerinden yayınladığı mesaj şu şekilde: Türkiye’nin mevcut güçlü…
Gündem

Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli: Türk milleti hıyanet ve melanetin karşısında tek yürektir. Dökülen her şehit kanının hesabı damla damla sorulacaktır.

1 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli sosyal medya üzerinden yayınladığı mesajda, “Terör örgütlerine ve teröristlere güzellemeler yapan, yardım ve yataklıkta sınır tanımayan, bununla…
Gündem

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Semih Yalçın: Zillet ittifakını oluşturan yedili çete arasında fırtına öncesi sessizlik hâkim.

3 dk okuma süresi
Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Edip Semih Yalçın sosyal medya üzerinden yayınlamış olduğu açıklamada, “Siyasi dublör kullanan Kılıçdaroğlu;…