Video

MHP İstanbul’dan Saygılı Ol Klibi

1 dk okuma süresi

Sevdiklerim için senelerce çalıştım, çabaladım mücadele ettim. Doğru bildiğimi, tecrübe ettiğimi evladıma aktarmaya çalıştım.

Ben büyüklerimin hürmetle takipçisi oldum. Yenilik adı altında değişip, dönüşüp, melezleşip kökümden ve öz değerlerimden vazgeçmedim. Çünkü öz değerlerini koruyamayan milletlerin nasıl yok olduğuna şahit oldum.

Türk milleti hürmet ve rahmetle andığımız büyüklerimiz sayesinde var oldu. Ama bugün kendini zeki ve aydın gören insanların, yaşlılara tepeden bakmak için fırsat kollamasına şahit oldum.

Bir gün siz kafanızı tik tok duvarlara vurmayın diye söylüyorum Çünkü

“Bir milletin yaşlı vatandaşlarına ve emeklilerine karşı tutumu; o milletin yaşama kudretinin en önemli kıstasıdır. Geçmişte çok güçlüyken, tüm gücüyle çalışmış olanlara karşı minnet hissi duymayan bir milletin, geleceğe güvenle bakmaya hakkı yoktur.”

Mustafa Kemal Atatürk

İlgili içerikler
Gündemİstanbul'dan HaberlerVideo

Algı belediyeciliğine son. 31 Mart MHP Reklamı

1 dk okuma süresi
MHP İstanbul Reklamı | 31 Mart’ta, algı ve sosyal medya belediyeciliğine son. Reklamla değil, hizmetleAlgıyla değil, azimleBahaneyle değil, sistemleBirliğin Gücüyle, Hep Birlikte.
Gündemİstanbul'dan HaberlerVideo

Yap Bi Bozkurt Dünya Görsün

1 dk okuma süresi
GündemVideo

Kınalı Kuzuların Destanı Çanakkale Zaferi

1 dk okuma süresi
Kınalı kuzuların destanı Çanakkale Zaferimizin yıl dönümünde, tüm kahramanlarımızı rahmetle anıyoruz. Ruhları şad olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir