#HabertürkTvİzlemiyorum
Video

MHP İstanbul’dan Saygılı Ol Klibi

1 dk okuma süresi

Sevdiklerim için senelerce çalıştım, çabaladım mücadele ettim. Doğru bildiğimi, tecrübe ettiğimi evladıma aktarmaya çalıştım.

Ben büyüklerimin hürmetle takipçisi oldum. Yenilik adı altında değişip, dönüşüp, melezleşip kökümden ve öz değerlerimden vazgeçmedim. Çünkü öz değerlerini koruyamayan milletlerin nasıl yok olduğuna şahit oldum.

Türk milleti hürmet ve rahmetle andığımız büyüklerimiz sayesinde var oldu. Ama bugün kendini zeki ve aydın gören insanların, yaşlılara tepeden bakmak için fırsat kollamasına şahit oldum.

Bir gün siz kafanızı tik tok duvarlara vurmayın diye söylüyorum Çünkü

“Bir milletin yaşlı vatandaşlarına ve emeklilerine karşı tutumu; o milletin yaşama kudretinin en önemli kıstasıdır. Geçmişte çok güçlüyken, tüm gücüyle çalışmış olanlara karşı minnet hissi duymayan bir milletin, geleceğe güvenle bakmaya hakkı yoktur.”

Mustafa Kemal Atatürk

İlgili içerikler
Video

Hoşgeldin Ya Şehri Ramazan

1 dk okuma süresi
Hoşgeldin Ya Şehri Ramazan Ramazan hoşgörüyle, sevgiyle ve dayanışmayla güzel. Hoşgeldin Ya Şehri Ramazan.Hayırlı Ramazanlar
Video

“Doğru bir fikri yenecek hiç bir güç yoktur.” Unutmayacağız Başbuğum...

1 dk okuma süresi
Vefatının 24. yılında Kurucu Genel Başkanımız, Merhum Başbuğ’umuz Alparslan TÜRKEŞ’i sevgi, saygı, minnet ve özlemle anıyoruz.
GündemVideo

MHP 13.Olağan Büyük Kurultayı Reklam Filmi

1 dk okuma süresi
MHP 13. Olağan Büyük Kurultay Reklam Filmi “İstiklal için birlik, İstikbal için dirlik.” Kazanan Türkiye Olacak. MHP Kurultay Reklam Filmi “Birlik varsa…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir