Video

MHP İstanbul’dan Saygılı Ol Klibi

1 dk okuma süresi

Sevdiklerim için senelerce çalıştım, çabaladım mücadele ettim. Doğru bildiğimi, tecrübe ettiğimi evladıma aktarmaya çalıştım.

Ben büyüklerimin hürmetle takipçisi oldum. Yenilik adı altında değişip, dönüşüp, melezleşip kökümden ve öz değerlerimden vazgeçmedim. Çünkü öz değerlerini koruyamayan milletlerin nasıl yok olduğuna şahit oldum.

Türk milleti hürmet ve rahmetle andığımız büyüklerimiz sayesinde var oldu. Ama bugün kendini zeki ve aydın gören insanların, yaşlılara tepeden bakmak için fırsat kollamasına şahit oldum.

Bir gün siz kafanızı tik tok duvarlara vurmayın diye söylüyorum Çünkü

“Bir milletin yaşlı vatandaşlarına ve emeklilerine karşı tutumu; o milletin yaşama kudretinin en önemli kıstasıdır. Geçmişte çok güçlüyken, tüm gücüyle çalışmış olanlara karşı minnet hissi duymayan bir milletin, geleceğe güvenle bakmaya hakkı yoktur.”

Mustafa Kemal Atatürk

İlgili içerikler
GündemVideo

Ülkücü Şehitlerimiz Unutulamaz! #12Eylül

1 dk okuma süresi
Milleti sevmenin bedelini darağaçlarında ödeyen Ülkücü şehitlerimizi rahmet, minnet ve özlemle anıyoruz. Ülkücü Şehitlerimiz Unutulamaz Milleti sevmenin bedelini darağaçlarında ödeyeceklerini bir an…
GündemVideo

"Vatanımıza göz koyanların gözlerini oyarız." #DevletSözü

1 dk okuma süresi
“Eğer Türkiye yeni bir işgal girişimine maruz kalırsa, Böylesi bir felaket bir kez daha yaşanırsa bu defa hiç bir suçlu ve hain…
GündemVideo

Gölgenizde 84 Milyon Var! Haydi #BizimÇocuklar 🇹🇷

1 dk okuma süresi
Avrupa Şampiyonası’nda Milli Takımımıza yürekten başarılar diliyoruz.  🇹🇷 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir