Gündem

Sayın Semih Yalçın: MHP Milletine, CHP ABD’ye Gitti

3 dk okuma süresi

Genel Başkan Yardımcımız ve istanbul Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Edip Semih Yalçın, “Köyüm Benim” Temalı Sohbet Toplantılarıyla Mitingler” hakkında açıklama yaptı.

Sayın Semih Yalçın açıklamasında, ”8 Ekim’de başlanan bu çalışmalarla bugüne kadar 8 il ve 52 ilçeye bağlı toplam 136 köyde vatandaşlarımızla bir araya gelindiğini aktarırken “Sohbet toplantıları sırasında kadirşinas ve vefakâr vatandaşlarımız, MHP kadrolarını sımsıcak duygularla karşılayıp sevgiyle bağrına basmıştır.” dedi.

Açıklama şu şekilde:

Lider Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla yola çıkan MHP heyetleri, 2023 seçimleri öncesinde il, ilçe ve köylerde vatandaşlarla buluşarak talep ve önerileri dinlerken, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, icazeti millet yerine uluslararası aktörlerden almak için ABD’ye gitti.

Çalışmalarına 8 Ekim cumartesi gününden itibaren başladığımız Adım Adım 2023; “Köyüm Benim” Temalı Sohbet Toplantıları çerçevesinde, bugüne kadar 8 il ve 52 ilçeye bağlı toplam 136 köyde vatandaşlarımızla bir araya gelinmiştir.

Sohbet toplantıları sırasında kadirşinas ve vefakâr vatandaşlarımız, MHP kadrolarını sımsıcak duygularla karşılayıp sevgiyle bağrına basmıştır.

MHP’ye rağbet eden de, itibar eden de varlık sebebimiz olan aziz milletimizdir.

Atatürk’ün kurduğu CHP’nin bugünkü yönetimiyse tam tersine yola girmiş, icazeti millet yerine uluslararası kuruluşlardan ve aktörlerden almayı seçmiştir.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı seçilme rüyasının peşine düşüp adaylık oluru için ABD’ye koşmuştur.

Partisinin politik anlayışını Pensilvanya, Washington ve Pentagon’dan oluşan şeytan üçgenine hapseden Kılıçdaroğlu; koloniyalizmin askeri hâline gelmiştir.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun ehliyetsiz ellerinde CHP yönetimi; milletin emrine değil, emperyalizmin yörüngesine girmiştir.

“Köylü milletin efendisidir.” diyen Atatürk’ün altını çizdiği sosyolojik gerçeklik ışığında MHP ise çalışma programlarını daima doğrudan milletin sinesinde yürütmeyi görev bilmiştir.

Gerek bugüne kadarki kapsamlı saha çalışmalarımız, gerekse “Köyüm Benim” temalı etkinliklerimiz sırasında yaşananlar; ilhamımızı da, icazetimizi de, enerjimizi de milletten aldığımızın delilleridir.

MHP’nin Edirne’den Ağrı’ya, Samsun’dan Antalya’ya uzanan mızraklarının anket çuvalına sığmayacağı; siyaset meydanında tecrübe edilmiştir.

MHP’nin ve üyesi olduğu Cumhur İttifakının yolunu aydınlatan millî egemenlik güneşinin, balçıkla sıvanamayacağı görülmüştür.

Hem egemenliğin, hem de mülkün beşeri sahibi olan milletimiz; Cumhur İttifakını son dönemde Türk siyasi hayatına yön veren en isabetli, birleştirici ve onarıcı uzlaşma zemini olarak tensip etmiştir.

Bu arada Adım Adım 2023; “Köyüm Benim” Temalı Sohbet Toplantıları hız kesmeden sürdürülecektir.

14-15 Ekim günlerinde gerçekleştirilmesi planlanan sohbet toplantılarında da hedefimiz; 8 il ve 46 ilçedeki toplam 123 köyde daha milletimizle buluşup kucaklaşmak, dertleşmek, halleşmek ve söyleşmektir.

Bu arada, millî bilinci uyanık kılmak ve halk iradesini meydanlara yansıtmak üzere gerçekleştireceğimiz “2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net” Temalı Açık Hava Toplantılarının hazırlıkları sürmektedir.

16 Ekim 2022 tarihinde Konya ilimiz merkez olmak üzere “Karaman, Afyonkarahisar, Isparta, Burdur” il teşkilatlarımızın destekleyeceği,

23 Ekim 2022 tarihinde ise Manisa ilimiz merkez olmak üzere “Uşak, Denizli, Aydın, Muğla” il teşkilatlarımızın ve aziz vatandaşlarımızın katılacağı iki açık hava toplantısı düzenlenecektir.

MHP’nin millet nezdindeki karşılığını görmezden gelerek bize oy kumpası kurmaya yeltenen sahteci kamuoyu araştırma şirketlerini ve muhalif medyayı, saha çalışmalarımızı yakından izlemeye davet ediyoruz.”

İlgili içerikler
GündemMHP Grup Toplantıları

Liderimiz Devlet Bahçeli’nin 16 Nisan 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı Konuşması

14 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin 16 Nisan 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı’nda yapmış oldukları konuşma şu şekildedir: Değerli Milletvekili Arkadaşlarım, Saygıdeğer Misafirler,…
GündemMHP Grup Toplantıları

Liderimiz Devlet Bahçeli’nin 20 Şubat 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı Konuşması

19 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin 20 Şubat 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı’nda yapmış oldukları konuşma şu şekildedir: Değerli Arkadaşlarım, Muhterem Misafirler, Basınımızın…
Gündemİstanbul'dan HaberlerVideo

Algı belediyeciliğine son. 31 Mart MHP Reklamı

1 dk okuma süresi
MHP İstanbul Reklamı | 31 Mart’ta, algı ve sosyal medya belediyeciliğine son. Reklamla değil, hizmetleAlgıyla değil, azimleBahaneyle değil, sistemleBirliğin Gücüyle, Hep Birlikte.