Gündemİstanbul'dan Haberler

MHP Sultanbeyli İlçe Başkanlığı Üye Katılım Töreni

1 dk okuma süresi

Sultanbeyli ilçemizde, diğer partilerden istifa eden yüzlerce vatandaşımız Milliyetçi Hareket Partisi’ne katıldı. Üye kayıt programında açıklamalarda bulunan Genel Başkan Yardımcımız Sayın İzzet Ulvi Yönter, ‘Daha nice katılım törenlerinde buluşacağız’ dedi.

Sultanbeyli İlçe Başkanlığımızın “Yeni Üye Katılım” programında yeni üyelerimiz rozetlerini; Genel Başkan Yardımcımız Sn. İzzet Ulvi Yönter, Milletvekilimiz Sn. Mehmet Bülent Karataş, MYK Üyelerimiz Nevzat Ünlütürk ve Şahin Gürz ve İlçe Başkanımız Abdullah Çınar’dan teslim aldılar.

Sayın Dr. İzzet Ulvi Yönter basın mensuplarına yapmış olduğu açıklamada, “Cumhur İttifakı günbegün, günden güne güçleniyor, öyle bir kuvvet kazanıyor ki 14 Mayıs’ta sandıklar açıldığı vakit herkes her şeyi görecek” diyerek şöyle devam etti:

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tekrar cumhurbaşkanı olacak. Bu kesin ve katidir. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın adaylığı ile ilgili spekülasyon yapanların hepsi demokrasinin mankurtlarıdır. Hukuk tanımaz cahillerdir. Anayasal ve yasal her şeye baksınlar nasıl aday olabileceğini görsünler. Cumhur İttifakı olarak İstanbul’dan tüm sandıklardan gümbür gümbür çıkacağız. Daha çığ gibi büyüyeceğiz.

İstanbul’da tek ses, tek nefes ve tek yürek vaziyetindeyiz. Bizler liderinin ve davasının ardında kararlı ve imanlı şekilde yürüyorlar. İşte bu kadar insan bizim gönül seferberliğimize katıldı. Daha çığ gibi büyüyeceğiz. Daha nice katılım törenleri yapacağız. MHP’yi tanımıyorlar, Cumhur İttifakı ve MHP’ye iftira atanları şaşkına çevireceğiz. Biz gündemin önünden gidiyoruz. Biz ülkemizi ve aziz milletimizi seviyoruz. Biz evlatlarımızın çocuklarımızın geleceği için mücadele ediyoruz. Adam gibi adam olanların mert gibi duranların yeridir MHP ve Cumhur İttifakı. 14 Mayıs’ta başaracağız.”

İlgili içerikler
GündemMHP Grup Toplantıları

Liderimiz Devlet Bahçeli’nin 16 Nisan 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı Konuşması

14 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin 16 Nisan 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı’nda yapmış oldukları konuşma şu şekildedir: Değerli Milletvekili Arkadaşlarım, Saygıdeğer Misafirler,…
GündemMHP Grup Toplantıları

Liderimiz Devlet Bahçeli’nin 20 Şubat 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı Konuşması

19 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin 20 Şubat 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı’nda yapmış oldukları konuşma şu şekildedir: Değerli Arkadaşlarım, Muhterem Misafirler, Basınımızın…
Gündemİstanbul'dan HaberlerVideo

Algı belediyeciliğine son. 31 Mart MHP Reklamı

1 dk okuma süresi
MHP İstanbul Reklamı | 31 Mart’ta, algı ve sosyal medya belediyeciliğine son. Reklamla değil, hizmetleAlgıyla değil, azimleBahaneyle değil, sistemleBirliğin Gücüyle, Hep Birlikte.