Gündemİstanbul'dan Haberler

MHP Sultanbeyli İlçe Başkanlığı Üye Katılım Töreni

1 dk okuma süresi

Sultanbeyli ilçemizde, diğer partilerden istifa eden yüzlerce vatandaşımız Milliyetçi Hareket Partisi’ne katıldı. Üye kayıt programında açıklamalarda bulunan Genel Başkan Yardımcımız Sayın İzzet Ulvi Yönter, ‘Daha nice katılım törenlerinde buluşacağız’ dedi.

Sultanbeyli İlçe Başkanlığımızın “Yeni Üye Katılım” programında yeni üyelerimiz rozetlerini; Genel Başkan Yardımcımız Sn. İzzet Ulvi Yönter, Milletvekilimiz Sn. Mehmet Bülent Karataş, MYK Üyelerimiz Nevzat Ünlütürk ve Şahin Gürz ve İlçe Başkanımız Abdullah Çınar’dan teslim aldılar.

Sayın Dr. İzzet Ulvi Yönter basın mensuplarına yapmış olduğu açıklamada, “Cumhur İttifakı günbegün, günden güne güçleniyor, öyle bir kuvvet kazanıyor ki 14 Mayıs’ta sandıklar açıldığı vakit herkes her şeyi görecek” diyerek şöyle devam etti:

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tekrar cumhurbaşkanı olacak. Bu kesin ve katidir. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın adaylığı ile ilgili spekülasyon yapanların hepsi demokrasinin mankurtlarıdır. Hukuk tanımaz cahillerdir. Anayasal ve yasal her şeye baksınlar nasıl aday olabileceğini görsünler. Cumhur İttifakı olarak İstanbul’dan tüm sandıklardan gümbür gümbür çıkacağız. Daha çığ gibi büyüyeceğiz.

İstanbul’da tek ses, tek nefes ve tek yürek vaziyetindeyiz. Bizler liderinin ve davasının ardında kararlı ve imanlı şekilde yürüyorlar. İşte bu kadar insan bizim gönül seferberliğimize katıldı. Daha çığ gibi büyüyeceğiz. Daha nice katılım törenleri yapacağız. MHP’yi tanımıyorlar, Cumhur İttifakı ve MHP’ye iftira atanları şaşkına çevireceğiz. Biz gündemin önünden gidiyoruz. Biz ülkemizi ve aziz milletimizi seviyoruz. Biz evlatlarımızın çocuklarımızın geleceği için mücadele ediyoruz. Adam gibi adam olanların mert gibi duranların yeridir MHP ve Cumhur İttifakı. 14 Mayıs’ta başaracağız.”

İlgili içerikler
Gündem

Liderimiz Devlet Bahçeli: Nevruz’u şer ve şiddet dolu amaçlarına malzeme yapmaya teşebbüs edenler zulme sözcülük, zillete gözcülük yapan odaklardan başkası değildir.

5 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, Nevruz sebebiyle yayınlamış olduğu mesajda, “Türk dünyasında “Sultan Nevruz’ adıyla kutlanan bu günde başlıca dileğim, milletimizin birlik…
Gündem

Sayın Semih Yalçın: Kılıçdaroğlu tarafından PKK'nın mazbatalı temsilcilerine verilen demokratik özerklik sözleri tekrarlandı.

1 dk okuma süresi
Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Edip Semih Yalçın, sosyal medya üzerinden yayınladığı mesajda, “Kılıçdaroğlu tarafından PKK’nın mazbatalı temsilcilerine…
GündemVideo

Kınalı Kuzuların Destanı Çanakkale Zaferi

1 dk okuma süresi
Kınalı kuzuların destanı Çanakkale Zaferimizin yıl dönümünde, tüm kahramanlarımızı rahmetle anıyoruz. Ruhları şad olsun.