Ayırmadan Ayrışmadan İstanbul İçin Canla Başla

Genel

Sayın Semih Yalçın: Politika dolandırıcıları, siyaset simsarları, 14 Mayıs’ta millî iradenin sandık mahkemesinde yargılanacaklar.

1 dk okuma süresi

Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Edip Semih Yalçın’ın sosyal medya üzerinden yayınlamış olduğu açıklama şu şekilde:

10 Mart itibarıyla Türkiye resmen seçim düzlemine girdi. Ancak Kahramanmaraş merkezli depremler dolayısıyla, yüreğimiz ortak acıların atmosferinde…

Milletçe içimiz buruk, kederimiz pek taze…

Depremin sarstığı illerde milletçe insanüstü gayretlerle sergilenen dayanışmanın herkese ders olması gerekirken maalesef yeni bir pazarlamacılık ve cambazlık türü zuhur etti.

Politika dolandırıcıları…

İlk günden beri devletin bütün ilgili ve yetkili organları sahada depremzedelerin yanında olduğu hâlde; karanlık tablolar satmaya kalkan politika simsarları girdi devreye.

Alicenap milletimiz, esasen her şeyin farkında…

Depremzede vatandaşlarımız; yaşadıkları büyük üzüntülere, maddi ve manevi kayıplara rağmen, yalan ve iftira siyasetiyle samimiyet ve doğruluğu ayırt edecek basireti muhafaza ediyor.

Afet ve acılardan oy devşirme çabası, hayasızlıktır.

Politika dolandırıcıları, siyaset simsarları, 14 Mayıs’ta millî iradenin sandık mahkemesinde yargılanacaklar.

O gün, adalet ve hakkaniyet terazisinde tartıya çıkarılan rantçılar kaç kırat ettiklerini görecekler.

İlgili içerikler
Genel

İl Başkanımız Sayın Sertel Selim'den 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı

1 dk okuma süresi
İl Başkanımız Sayın Sertel Selim’in 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle yayınlamış olduğu mesaj şu şekildedir: Engelleri aşmak, gönüllere destek olmak için;…
Genel

Liderimiz Devlet Bahçeli: İstanbul’un alınmasından 570 yıl sonra yeni bir Türk Yüzyılının ilk adımı da fetih ruhuyla atılmıştır.

2 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, İstanbul’un Fethi’nin 570’inci yıl dönümü münasebetiyle sosyal medya üzerinden yayınlamış olduğu mesajda, “Türk milleti sinesinden fatihler çıkaran,…
Genel

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Dr. İzzet Ulvi Yönter: Doğru Zaman Doğru Adam Recep Tayyip Erdoğan

1 dk okuma süresi
Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Dr. İzzet Ulvi Yönter, Pendik İlçe Başkanlığımızda yapmış olduğu konuşmada “sandığa gidin” çağrısında bulundu. Genel…