Devlet ve Milletiyle Her Şeyden Önce Türkiye

Gündem

Sayın Semih Yalçın: Bizimle olmaya takati yetmeyenlerle karşıtlarımız, düşman ve muarızlarımızsa hakkımızda sadece yalan ve iftira üretiyor.

2 dk okuma süresi

Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Edip Semih Yalçın sosyal medya üzerinden yayınlamış olduğu açıklamada, “Can Ataklı, yine Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’ye 1999 depremi üzerinden saldırmış. Bu ödlek hâlâ MHP muarızlığı için çırpınıyor? Kimyası bozulmuş olmalı!” dedi.

Açıklama şu şekilde:

Muarızlarımızın bizi zarara uğratmak ve aleyhimizde algı oluşturmak için öteden beri en çok başvurdukları algı çalışması, MHP’nin Ak Partinin etkisine girdiği palavrası…

Oysa MHP kendi kurumsal kimliği ve kendi tutarlı siyasi duruşuyla 54 yıldır demokrasi destanı yazıyor.

Bizimle olmaya takati yetmeyenlerle karşıtlarımız, düşman ve muarızlarımızsa hakkımızda sadece yalan ve iftira üretiyor.

Biz, rezilliklerini yüzlerine haykırınca da başlıyorlar mızıkçılığa…

MHP’nin Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi diye adlandırılan yönetim modelinin fikir ve ilham kaynağı olduğu, Cumhur İttifakının kurucu iradesine güçlü katkı verdiği hakikati; muarız, muhalif ve rakiplerimizin dengesini bozuyor.

MHP’nin; bilhassa 15 Temmuz ihanet kalkışmasından sonra beka iradesi ve toplumsal varlık refleksinin adresine dönüştüğü gerçeği, karşıt kişi ve mahfilleri kara kara düşündürüyor.

Korkusuz’da yazan Can Ataklı korkağı, bu kategoride yer alan bahtsızlardan biri.

Can Ataklı, yine Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’ye 1999 depremi üzerinden saldırmış. Bu ödlek hâlâ MHP muarızlığı için çırpınıyor? Kimyası bozulmuş olmalı!

MHP siyasette öylesine etkin ve güçlü bir konumda ki 6 + 1’lik güldürü kumpanyasının millî iradeyi gevşetme planlarını sürekli bozuyor. Bu yüzden de Ataklı gibi müzmin muhaliflerin uykularını kaçırıyor.

Ataklı ve onun gibi düşünenler; Cumhur İttifakının estirdiği millî irade rüzgârına tahammül göstermezken, CHP’nin etrafında kümelenen muhalif partilerin henüz hamuru bile karılamamış hayalî pastadan pay kapmak için nasıl birbirini ezdiğini mesele bile etmiyor.

Ataklı ve onunla aynı safta dizilenler; Cumhurbaşkanı adayı bile olmayan bir siyasi komedi grubunun, zeplin gibi şişirilen ve muallakta duran bir beyannamenin peşinde, olmadık maskaralıklar sergilediğine hiç mi hiç bakmıyor.

Ataklı ile yoldaş ve hempaları; 6 + 1’lik güldürü kumpanyasında rol alanların, Batı’nın gözüne girmek için HDP allığına bulanıp özerklik makyajı yaptığını, üzerlerine de en ağır demokrat kokuları süründüğünü görmezden geliyor.

Ataklı’ya tavsiyemiz, MHP’nin bugünkü siyasi konumuna ve Türkiye gerçeklerine gözlerini kapatmayı bırakması ve milletin sesine kulak vermesi.

Bu kadar bilinçli kör taklidi; destek verdiği komedi kumpanyasına fayda sağlamayacağı gibi, sandığın yolunu da kaybettirir.

İlgili içerikler
Gündem

Liderimiz Devlet Bahçeli: Cumhuriyet’in yeni yüzyılında iç ve dış kaynaklı tüm kamburlardan kurtulmak milli gayemizdir.

25 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, MYK-MDK Toplantısı’nın ardından basın toplantısı düzenleyerek gündeme ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin yapmış…
Gündemİstanbul'dan Haberler

Genel Başkan Yardımcımız Sayın İzzet Ulvi Yönter, Beykoz 6 No'lu Aile Sağlık Merkezi'nin Açılışını Gerçekleştirdi.

1 dk okuma süresi
Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Dr. İzzet Ulvi Yönter, geçtiğimiz aylarda Beykoz Kavacık Mahallesi’nde vatandaşlarımızla ve Kavacık Muhtarı Sayın Yasemin…
Gündemİstanbul'dan Haberler

İl Başkanımız Sn. Sertel Selim: Sevgili öğrencilerimize, saygıdeğer öğretmenlerimize ve velilerimize 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılında başarılar dilerim.

1 dk okuma süresi
İl Başkanımız Sayın Sertel Selim’in, 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı açılışı münasebetiyle yayınlamış olduğu mesaj şu şekildedir: Sevgili öğrencilerimize, saygıdeğer öğretmenlerimize ve…