Devlet ve Milletiyle Her Şeyden Önce Türkiye

Gündemİstanbul'dan Haberler

Genel Başkan Yardımcımız Sayın İzzet Ulvi Yönter, Beykoz 6 No’lu Aile Sağlık Merkezi’nin Açılışını Gerçekleştirdi.

1 dk okuma süresi

Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Dr. İzzet Ulvi Yönter, geçtiğimiz aylarda Beykoz Kavacık Mahallesi’nde vatandaşlarımızla ve Kavacık Muhtarı Sayın Yasemin Şahin ile bir araya gelmiş, bölgeye Aile Sağlık Merkezi açılması konusunda Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca ile telefon görüşmesi gerçekleştirmişti.

Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Dr. İzzet Ulvi Yönter; MYK Üyelerimiz Sayın Nevzat Ünlütürk, Sn. Şahin Gürz, Sayın Gökhan Türkeş Öngel, Sayın Nur Tuğba Aktay, Mersin Milletvekilimiz Sayın Levent Uysal, İl Yöneticilerimiz, Beykoz İlçe Başkanımız Sayın Emre Çömlekçi, Belediye Meclis Üyelerimiz, Kavacık Muhtarı Sayın Yasemin Şahin, Beykoz İlçe Muhtarları ve teşkilat mensuplarımız ile birlikte Beykoz 6 NO’lu Aile Sağlık Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi.

Sayın Ulvi Yönter, basın mensuplarına yapmış olduğu açıklamada, “Biz Kavacık için, diğer mahallelerimiz için İstanbul’un 39 ilçesi için, gece gündüz demeden; nefes alır gibi çalışacağız ve sonunda başaracağız.” dedi.

İlgili içerikler
Gündem

Liderimiz Devlet Bahçeli: Cumhuriyet’in yeni yüzyılında iç ve dış kaynaklı tüm kamburlardan kurtulmak milli gayemizdir.

25 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, MYK-MDK Toplantısı’nın ardından basın toplantısı düzenleyerek gündeme ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin yapmış…
Gündemİstanbul'dan Haberler

İl Başkanımız Sn. Sertel Selim: Sevgili öğrencilerimize, saygıdeğer öğretmenlerimize ve velilerimize 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılında başarılar dilerim.

1 dk okuma süresi
İl Başkanımız Sayın Sertel Selim’in, 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı açılışı münasebetiyle yayınlamış olduğu mesaj şu şekildedir: Sevgili öğrencilerimize, saygıdeğer öğretmenlerimize ve…
Gündemİstanbul'dan Haberler

İl Başkanımız Sayın Sertel Selim: Biz hakkın ve hakikatin peşinde, Liderimizin emrinde, nereye gidiyorsun diye sorduklarında Kızıl Elma'ya diyenlerdeniz.

2 dk okuma süresi
İl Başkanımız Sayın Sertel Selim’in, MHP İstanbul 14. Olağan İl Kongresi’nde yapmış oldukları konuşma şu şekildedir: Türk milletinin beka ve hürriyet namusunu,…