Gündemİstanbul'dan Haberler

Genel Başkan Yardımcımız Sayın İzzet Ulvi Yönter, Beykoz 6 No’lu Aile Sağlık Merkezi’nin Açılışını Gerçekleştirdi.

1 dk okuma süresi

Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Dr. İzzet Ulvi Yönter, geçtiğimiz aylarda Beykoz Kavacık Mahallesi’nde vatandaşlarımızla ve Kavacık Muhtarı Sayın Yasemin Şahin ile bir araya gelmiş, bölgeye Aile Sağlık Merkezi açılması konusunda Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca ile telefon görüşmesi gerçekleştirmişti.

Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Dr. İzzet Ulvi Yönter; MYK Üyelerimiz Sayın Nevzat Ünlütürk, Sn. Şahin Gürz, Sayın Gökhan Türkeş Öngel, Sayın Nur Tuğba Aktay, Mersin Milletvekilimiz Sayın Levent Uysal, İl Yöneticilerimiz, Beykoz İlçe Başkanımız Sayın Emre Çömlekçi, Belediye Meclis Üyelerimiz, Kavacık Muhtarı Sayın Yasemin Şahin, Beykoz İlçe Muhtarları ve teşkilat mensuplarımız ile birlikte Beykoz 6 NO’lu Aile Sağlık Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi.

Sayın Ulvi Yönter, basın mensuplarına yapmış olduğu açıklamada, “Biz Kavacık için, diğer mahallelerimiz için İstanbul’un 39 ilçesi için, gece gündüz demeden; nefes alır gibi çalışacağız ve sonunda başaracağız.” dedi.

İlgili içerikler
GündemMHP Grup Toplantıları

Liderimiz Devlet Bahçeli’nin 16 Nisan 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı Konuşması

14 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin 16 Nisan 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı’nda yapmış oldukları konuşma şu şekildedir: Değerli Milletvekili Arkadaşlarım, Saygıdeğer Misafirler,…
GündemMHP Grup Toplantıları

Liderimiz Devlet Bahçeli’nin 20 Şubat 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı Konuşması

19 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin 20 Şubat 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı’nda yapmış oldukları konuşma şu şekildedir: Değerli Arkadaşlarım, Muhterem Misafirler, Basınımızın…
Gündemİstanbul'dan HaberlerVideo

Algı belediyeciliğine son. 31 Mart MHP Reklamı

1 dk okuma süresi
MHP İstanbul Reklamı | 31 Mart’ta, algı ve sosyal medya belediyeciliğine son. Reklamla değil, hizmetleAlgıyla değil, azimleBahaneyle değil, sistemleBirliğin Gücüyle, Hep Birlikte.