Devlet ve Milletiyle Her Şeyden Önce Türkiye

Gündem

Sayın Semih Yalçın: CHP yanaşmaları rolüyle sandığa sızmak, ne onlara kol kanat gerene ne de kendilerine fayda getirecek.

1 dk okuma süresi

Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Edip Semih Yalçın’ın sosyal medya üzerinden yayınlamış olduğu mesaj şu şekilde:

Kontenjanlı milletvekili aday listesi CHP tarafından YSK’ya sunulduğunda; her biri mangalda kül bırakmayan, seçimlere kendi kurumsal kimlikleriyle girip oyları süpüreceklerini öne süren zillet ittifakı bağlaşıklarının, yalancı pehlivanlar misali minderden nasıl kaçtığını gördük.

Halk nezdinde ve sahne-i siyasette karşılıklarının bulunmadığını, kendi başlarına bir varlık gösteremeyeceklerini bilen bu güldürü sirki figüranları,-kendi derdine bile derman bulamayan Deva Partisi başta olmak üzere-korunmaya muhtaç civcivler gibi CHP’nin kanatları altına girdi.

Zillet cephesindeki mikro partilerin kamuoyunda ve siyasette ederlerinin olmadığını biz zaten biliyorduk. 14 Mayıs’ta sandıkta da göreceğiz. CHP yanaşmaları rolüyle sandığa sızmak, ne onlara kol kanat gerene ne de kendilerine fayda getirecek.

İlgili içerikler
Gündem

Liderimiz Devlet Bahçeli: Cumhuriyet’in yeni yüzyılında iç ve dış kaynaklı tüm kamburlardan kurtulmak milli gayemizdir.

25 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, MYK-MDK Toplantısı’nın ardından basın toplantısı düzenleyerek gündeme ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin yapmış…
Gündemİstanbul'dan Haberler

Genel Başkan Yardımcımız Sayın İzzet Ulvi Yönter, Beykoz 6 No'lu Aile Sağlık Merkezi'nin Açılışını Gerçekleştirdi.

1 dk okuma süresi
Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Dr. İzzet Ulvi Yönter, geçtiğimiz aylarda Beykoz Kavacık Mahallesi’nde vatandaşlarımızla ve Kavacık Muhtarı Sayın Yasemin…
Gündemİstanbul'dan Haberler

İl Başkanımız Sn. Sertel Selim: Sevgili öğrencilerimize, saygıdeğer öğretmenlerimize ve velilerimize 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılında başarılar dilerim.

1 dk okuma süresi
İl Başkanımız Sayın Sertel Selim’in, 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı açılışı münasebetiyle yayınlamış olduğu mesaj şu şekildedir: Sevgili öğrencilerimize, saygıdeğer öğretmenlerimize ve…