Gündem

Sayın Semih Yalçın: CHP yanaşmaları rolüyle sandığa sızmak, ne onlara kol kanat gerene ne de kendilerine fayda getirecek.

1 dk okuma süresi

Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Edip Semih Yalçın’ın sosyal medya üzerinden yayınlamış olduğu mesaj şu şekilde:

Kontenjanlı milletvekili aday listesi CHP tarafından YSK’ya sunulduğunda; her biri mangalda kül bırakmayan, seçimlere kendi kurumsal kimlikleriyle girip oyları süpüreceklerini öne süren zillet ittifakı bağlaşıklarının, yalancı pehlivanlar misali minderden nasıl kaçtığını gördük.

Halk nezdinde ve sahne-i siyasette karşılıklarının bulunmadığını, kendi başlarına bir varlık gösteremeyeceklerini bilen bu güldürü sirki figüranları,-kendi derdine bile derman bulamayan Deva Partisi başta olmak üzere-korunmaya muhtaç civcivler gibi CHP’nin kanatları altına girdi.

Zillet cephesindeki mikro partilerin kamuoyunda ve siyasette ederlerinin olmadığını biz zaten biliyorduk. 14 Mayıs’ta sandıkta da göreceğiz. CHP yanaşmaları rolüyle sandığa sızmak, ne onlara kol kanat gerene ne de kendilerine fayda getirecek.

İlgili içerikler
GündemMHP Grup Toplantıları

Liderimiz Devlet Bahçeli’nin 16 Nisan 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı Konuşması

14 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin 16 Nisan 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı’nda yapmış oldukları konuşma şu şekildedir: Değerli Milletvekili Arkadaşlarım, Saygıdeğer Misafirler,…
GündemMHP Grup Toplantıları

Liderimiz Devlet Bahçeli’nin 20 Şubat 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı Konuşması

19 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin 20 Şubat 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı’nda yapmış oldukları konuşma şu şekildedir: Değerli Arkadaşlarım, Muhterem Misafirler, Basınımızın…
Gündemİstanbul'dan HaberlerVideo

Algı belediyeciliğine son. 31 Mart MHP Reklamı

1 dk okuma süresi
MHP İstanbul Reklamı | 31 Mart’ta, algı ve sosyal medya belediyeciliğine son. Reklamla değil, hizmetleAlgıyla değil, azimleBahaneyle değil, sistemleBirliğin Gücüyle, Hep Birlikte.