Gündem

Sayın Edip Semih Yalçın’dan Kılıçdaroğlu’na Cevap: 2023 Haziran’ında millet onu ve bağlaşıklarını, sandıkta tekme atma emojisiyle uyandıracak.

1 dk okuma süresi

Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Edip Semih Yalçın sosyal medya üzerinden yayınladığı mesajda, “Tefrika makinesi Fitneçağ başta olmak üzere zillet ittifakını destekleyen bütün medya organları, hemen her gün Cumhur İttifakı ve MHP aleyhinde düzmece anket sonucu yayımlıyor.” dedi.

Sayın Semih Yalçın’ın açıklamaları şu şekilde:

Zillet ittifakı ve medyadaki şakşakçıları, bilimsel metotlara dayanması gereken anket çalışmalarının suyunu çıkardı.

Anketle kamuoyu eğilimi belirleme yöntemi ucuzladı, değersizleşti ve kamuoyu nezdindeki anlamını yitirdi.

Zillet ittifakı lehinde algı oluşturmaya dönük sözde anketler, bir giydiğini bir daha giymeyen sonradan görmelerin tüketim çılgınlığına benzedi.

Çalışma metotları kuşku uyandıran zillet yanlısı araştırma şirketleri, her gün yeni bir transparan anketle arz-ı endam ediyor.

İçlerinin çirkinliği, sahteliği ilk bakışta görünüyor.

Tefrika makinesi Fitneçağ başta olmak üzere zillet ittifakını destekleyen bütün medya organları, hemen her gün Cumhur İttifakı ve MHP aleyhinde düzmece anket sonucu yayımlıyor.

Sevsinler sizin temayül mavralarınızı! FETÖ’den mülhem usuller ve okyanus ötesinden verilen ara gazıyla devam edin bakalım. Haziran 2023’te kamuoyundan eğilim tokadı yediğinizde aklınız başınıza gelecek.

Ya CHP’nin başındaki Kemal Kılıçdaroğlu?

Sosyalist sanatçı aymazlığının politikadaki iz düşümü gibi…

Diyarbakır’a gidip çadır tiyatrosu sahneledi ama evlatlarını PKK’nın siyasi kadrosunun elinden kurtarmaya çalışan annelerin feryat çadırına gidemedi!!!

Türkiye’nin bütün sorunlarını çözeceğim diyen, herkese Aladağ’dan arsa bağışlayan, aslı yok yaylasında 1500 koyun otlatma rüyasındaki Kemal Kılıçdaroğlu’nun ayakları bir türlü yere basmıyor.

Kılıçdaroğlu, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin kendisi hakkındaki isabetli değerlendirmelerine ise Twitter üzerinden dil çıkarma emojisiyle cevap verebildi.

2023 Haziran’ında millet onu ve bağlaşıklarını, sandıkta tekme atma emojisiyle uyandıracak.

İlgili içerikler
GündemMHP Grup Toplantıları

Liderimiz Devlet Bahçeli’nin 16 Nisan 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı Konuşması

14 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin 16 Nisan 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı’nda yapmış oldukları konuşma şu şekildedir: Değerli Milletvekili Arkadaşlarım, Saygıdeğer Misafirler,…
GündemMHP Grup Toplantıları

Liderimiz Devlet Bahçeli’nin 20 Şubat 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı Konuşması

19 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin 20 Şubat 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı’nda yapmış oldukları konuşma şu şekildedir: Değerli Arkadaşlarım, Muhterem Misafirler, Basınımızın…
Gündemİstanbul'dan HaberlerVideo

Algı belediyeciliğine son. 31 Mart MHP Reklamı

1 dk okuma süresi
MHP İstanbul Reklamı | 31 Mart’ta, algı ve sosyal medya belediyeciliğine son. Reklamla değil, hizmetleAlgıyla değil, azimleBahaneyle değil, sistemleBirliğin Gücüyle, Hep Birlikte.
×
Gündem

Sayın Semih Yalçın: Uğursuzoğlu, hastalıklı bir kafa yapısına sahip oluşundan ötürü tam da Fitneçağı’ın üstlendiği misyona uygun bir facir tipidir.