Gündem

Sayın Edip Semih Yalçın’dan Kılıçdaroğlu’na Cevap: 2023 Haziran’ında millet onu ve bağlaşıklarını, sandıkta tekme atma emojisiyle uyandıracak.

1 dk okuma süresi

Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Edip Semih Yalçın sosyal medya üzerinden yayınladığı mesajda, “Tefrika makinesi Fitneçağ başta olmak üzere zillet ittifakını destekleyen bütün medya organları, hemen her gün Cumhur İttifakı ve MHP aleyhinde düzmece anket sonucu yayımlıyor.” dedi.

Sayın Semih Yalçın’ın açıklamaları şu şekilde:

Zillet ittifakı ve medyadaki şakşakçıları, bilimsel metotlara dayanması gereken anket çalışmalarının suyunu çıkardı.

Anketle kamuoyu eğilimi belirleme yöntemi ucuzladı, değersizleşti ve kamuoyu nezdindeki anlamını yitirdi.

Zillet ittifakı lehinde algı oluşturmaya dönük sözde anketler, bir giydiğini bir daha giymeyen sonradan görmelerin tüketim çılgınlığına benzedi.

Çalışma metotları kuşku uyandıran zillet yanlısı araştırma şirketleri, her gün yeni bir transparan anketle arz-ı endam ediyor.

İçlerinin çirkinliği, sahteliği ilk bakışta görünüyor.

Tefrika makinesi Fitneçağ başta olmak üzere zillet ittifakını destekleyen bütün medya organları, hemen her gün Cumhur İttifakı ve MHP aleyhinde düzmece anket sonucu yayımlıyor.

Sevsinler sizin temayül mavralarınızı! FETÖ’den mülhem usuller ve okyanus ötesinden verilen ara gazıyla devam edin bakalım. Haziran 2023’te kamuoyundan eğilim tokadı yediğinizde aklınız başınıza gelecek.

Ya CHP’nin başındaki Kemal Kılıçdaroğlu?

Sosyalist sanatçı aymazlığının politikadaki iz düşümü gibi…

Diyarbakır’a gidip çadır tiyatrosu sahneledi ama evlatlarını PKK’nın siyasi kadrosunun elinden kurtarmaya çalışan annelerin feryat çadırına gidemedi!!!

Türkiye’nin bütün sorunlarını çözeceğim diyen, herkese Aladağ’dan arsa bağışlayan, aslı yok yaylasında 1500 koyun otlatma rüyasındaki Kemal Kılıçdaroğlu’nun ayakları bir türlü yere basmıyor.

Kılıçdaroğlu, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin kendisi hakkındaki isabetli değerlendirmelerine ise Twitter üzerinden dil çıkarma emojisiyle cevap verebildi.

2023 Haziran’ında millet onu ve bağlaşıklarını, sandıkta tekme atma emojisiyle uyandıracak.

İlgili içerikler
Gündem

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Semih Yalçın: Zillet ittifakının yuvarlağı; aslında 6'lı masa değil, bir 6 patlar.

1 dk okuma süresi
Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Edip Semih Yalçın’ın sosyal medya üzerinden yayınladığı mesaj şu şekilde: Bugün Zillet İttifakının…
Gündem

Sayın Semih Yalçın: MHP, her seçim döneminden daha büyük heyecan ve coşkuyla, daha kavi bir imanla seçim çalışmalarını yürütmektedir.

1 dk okuma süresi
Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Edip Semih Yalçın’ın sosyal medya üzerinden yayınladığı mesaj şu şekilde: Türkiye’nin mevcut güçlü…
Gündem

Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli: Türk milleti hıyanet ve melanetin karşısında tek yürektir. Dökülen her şehit kanının hesabı damla damla sorulacaktır.

1 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli sosyal medya üzerinden yayınladığı mesajda, “Terör örgütlerine ve teröristlere güzellemeler yapan, yardım ve yataklıkta sınır tanımayan, bununla…
×
Gündem

Sayın Semih Yalçın: Uğursuzoğlu, hastalıklı bir kafa yapısına sahip oluşundan ötürü tam da Fitneçağı’ın üstlendiği misyona uygun bir facir tipidir.