Gündem

Sayın Edip Semih Yalçın’dan Kılıçdaroğlu’na Cevap: 2023 Haziran’ında millet onu ve bağlaşıklarını, sandıkta tekme atma emojisiyle uyandıracak.

1 dk okuma süresi

Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Edip Semih Yalçın sosyal medya üzerinden yayınladığı mesajda, “Tefrika makinesi Fitneçağ başta olmak üzere zillet ittifakını destekleyen bütün medya organları, hemen her gün Cumhur İttifakı ve MHP aleyhinde düzmece anket sonucu yayımlıyor.” dedi.

Sayın Semih Yalçın’ın açıklamaları şu şekilde:

Zillet ittifakı ve medyadaki şakşakçıları, bilimsel metotlara dayanması gereken anket çalışmalarının suyunu çıkardı.

Anketle kamuoyu eğilimi belirleme yöntemi ucuzladı, değersizleşti ve kamuoyu nezdindeki anlamını yitirdi.

Zillet ittifakı lehinde algı oluşturmaya dönük sözde anketler, bir giydiğini bir daha giymeyen sonradan görmelerin tüketim çılgınlığına benzedi.

Çalışma metotları kuşku uyandıran zillet yanlısı araştırma şirketleri, her gün yeni bir transparan anketle arz-ı endam ediyor.

İçlerinin çirkinliği, sahteliği ilk bakışta görünüyor.

Tefrika makinesi Fitneçağ başta olmak üzere zillet ittifakını destekleyen bütün medya organları, hemen her gün Cumhur İttifakı ve MHP aleyhinde düzmece anket sonucu yayımlıyor.

Sevsinler sizin temayül mavralarınızı! FETÖ’den mülhem usuller ve okyanus ötesinden verilen ara gazıyla devam edin bakalım. Haziran 2023’te kamuoyundan eğilim tokadı yediğinizde aklınız başınıza gelecek.

Ya CHP’nin başındaki Kemal Kılıçdaroğlu?

Sosyalist sanatçı aymazlığının politikadaki iz düşümü gibi…

Diyarbakır’a gidip çadır tiyatrosu sahneledi ama evlatlarını PKK’nın siyasi kadrosunun elinden kurtarmaya çalışan annelerin feryat çadırına gidemedi!!!

Türkiye’nin bütün sorunlarını çözeceğim diyen, herkese Aladağ’dan arsa bağışlayan, aslı yok yaylasında 1500 koyun otlatma rüyasındaki Kemal Kılıçdaroğlu’nun ayakları bir türlü yere basmıyor.

Kılıçdaroğlu, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin kendisi hakkındaki isabetli değerlendirmelerine ise Twitter üzerinden dil çıkarma emojisiyle cevap verebildi.

2023 Haziran’ında millet onu ve bağlaşıklarını, sandıkta tekme atma emojisiyle uyandıracak.

İlgili içerikler
GündemMHP Grup Toplantıları

Liderimiz Devlet Bahçeli: Gönül kervanımıza her gün katılan binlerce Türkiye sevdalısıyla işimize bakıyoruz, önümüze bakıyoruz, yolumuza azimle devam ediyoruz.

21 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli 31 Ocak 2023 tarihli MHP Grup Toplantısı’nda gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin…
Gündem

Liderimiz Devlet Bahçeli: İP Başkanı Diyarbakır’a gidip utanmadan, sıkılmadan silahlara veda mesajı vermiştir. PKK’ya yeşil ışık yakmıştır. Bölünmeye selam salmıştır.

17 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Amasya’da düzenlenen “Aziz Milletim Sıra Sende” temalı açık hava toplantısında gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Liderimiz Sayın…
Gündemİstanbul'dan Haberler

MHP Sultanbeyli İlçe Başkanlığı Üye Katılım Töreni

1 dk okuma süresi
Sultanbeyli ilçemizde, diğer partilerden istifa eden yüzlerce vatandaşımız Milliyetçi Hareket Partisi’ne katıldı. Üye kayıt programında açıklamalarda bulunan Genel Başkan Yardımcımız Sayın İzzet…
×
Gündem

Sayın Semih Yalçın: Uğursuzoğlu, hastalıklı bir kafa yapısına sahip oluşundan ötürü tam da Fitneçağı’ın üstlendiği misyona uygun bir facir tipidir.