Gündem

Sayın Edip Semih Yalçın’dan Kılıçdaroğlu’na Cevap: 2023 Haziran’ında millet onu ve bağlaşıklarını, sandıkta tekme atma emojisiyle uyandıracak.

1 dk okuma süresi

Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Edip Semih Yalçın sosyal medya üzerinden yayınladığı mesajda, “Tefrika makinesi Fitneçağ başta olmak üzere zillet ittifakını destekleyen bütün medya organları, hemen her gün Cumhur İttifakı ve MHP aleyhinde düzmece anket sonucu yayımlıyor.” dedi.

Sayın Semih Yalçın’ın açıklamaları şu şekilde:

Zillet ittifakı ve medyadaki şakşakçıları, bilimsel metotlara dayanması gereken anket çalışmalarının suyunu çıkardı.

Anketle kamuoyu eğilimi belirleme yöntemi ucuzladı, değersizleşti ve kamuoyu nezdindeki anlamını yitirdi.

Zillet ittifakı lehinde algı oluşturmaya dönük sözde anketler, bir giydiğini bir daha giymeyen sonradan görmelerin tüketim çılgınlığına benzedi.

Çalışma metotları kuşku uyandıran zillet yanlısı araştırma şirketleri, her gün yeni bir transparan anketle arz-ı endam ediyor.

İçlerinin çirkinliği, sahteliği ilk bakışta görünüyor.

Tefrika makinesi Fitneçağ başta olmak üzere zillet ittifakını destekleyen bütün medya organları, hemen her gün Cumhur İttifakı ve MHP aleyhinde düzmece anket sonucu yayımlıyor.

Sevsinler sizin temayül mavralarınızı! FETÖ’den mülhem usuller ve okyanus ötesinden verilen ara gazıyla devam edin bakalım. Haziran 2023’te kamuoyundan eğilim tokadı yediğinizde aklınız başınıza gelecek.

Ya CHP’nin başındaki Kemal Kılıçdaroğlu?

Sosyalist sanatçı aymazlığının politikadaki iz düşümü gibi…

Diyarbakır’a gidip çadır tiyatrosu sahneledi ama evlatlarını PKK’nın siyasi kadrosunun elinden kurtarmaya çalışan annelerin feryat çadırına gidemedi!!!

Türkiye’nin bütün sorunlarını çözeceğim diyen, herkese Aladağ’dan arsa bağışlayan, aslı yok yaylasında 1500 koyun otlatma rüyasındaki Kemal Kılıçdaroğlu’nun ayakları bir türlü yere basmıyor.

Kılıçdaroğlu, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin kendisi hakkındaki isabetli değerlendirmelerine ise Twitter üzerinden dil çıkarma emojisiyle cevap verebildi.

2023 Haziran’ında millet onu ve bağlaşıklarını, sandıkta tekme atma emojisiyle uyandıracak.

İlgili içerikler
Gündem

İl Başkanımız Sayın Birol Gür'den 19 Mayıs Mesajı

1 dk okuma süresi
16 Mayıs 1919’da İstanbul’dan Karadeniz’e açılan Bandırma vapuru; bir milletin istikbal özlemlerini taşımış, milli mücadelenin hiç sönmeyecek ateşini tutuşturmuştu. Atatürk, İstanbul’dan Anadolu’ya…
GündemVideo

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun

1 dk okuma süresi
Milli Mücadele ateşini, hangi dalga söndürebilir? İnancı ve iradeyi, hangi güç engelleyebilir? 19 Mayıs; zalime, haine, alçağa, müstevliye yıldırım gibi çarpan Türk’ün…
GündemMHP Grup Toplantıları

Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli: CHP’nin İstanbul il başkanı özellikle kamu görevlisine görevinden dolayı hakaret etmiş, Türkiye Cumhuriyeti devletini alenen aşağılayarak seri katil demiş, suç işlemiştir.

24 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli 17 Mayıs 2022 tarihli MHP Grup Toplantısı’nda gündeme ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli…
×
Gündem

Sayın Semih Yalçın: Uğursuzoğlu, hastalıklı bir kafa yapısına sahip oluşundan ötürü tam da Fitneçağı’ın üstlendiği misyona uygun bir facir tipidir.