Gündemİstanbul'dan Haberler

İl Başkanımız Sayın Birol Gür’den Ramazan Bayramı Mesajı

1 dk okuma süresi

Muhterem İstanbullu Hemşehrilerimiz; Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluşu müjdeleyen bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi’ni içinde saklayan kutlu Ramazan ayını geride bıraktık.

Tutmuş olduğunuz oruçların, yapmış olduğunuz ibadetlerin kabulünü dilerim.

İl Başkanlığı olarak düzenlediğimiz yoğun iftar faaliyetlerimizde soframızı şereflendiren STK Başkan ve yönetim kurulu üyelerine, kıymetli muhtarlarımıza, kamu çalışanlarımıza, akademisyenlerimize, amatör spor camiamıza ve tüm hemşehri gruplarına şükranlarımı sunarım.

Duam nice güzel sofralarda huzur ve sağlık içinde çokça buluşmaktır.

Bu vesileyle Ramazan Bayramınızı canı gönülden tebrik ediyorum.

Bu güzel günlerin şahsınızın ve ailenizin mutluluğuna, aziz Türk milletinin birliğine, ülkemizin dirliğine vesile olmasını niyaz eder, esenlik dolu bayramlar temenni ederim.

MHP İstanbul İl Başkanı
Birol Gür


İlgili içerikler
GündemMHP Grup Toplantıları

Liderimiz Devlet Bahçeli: Buradan teröristlere ve destekçilerine açık açık sesleniyorum: Ölünüzü, dirinizi, her gün birinizi, bir gün hepinizi müstahak olduğunuz sonuçlarla billahi yüzleştireceğiz.

21 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli 22 Kasım 2022 tarihli MHP Grup Toplantısı’nda gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli…
Gündem

Sayın Semih Yalçın: Cihan hâkimiyeti ülküsünün ifadesi olan Kızılelma; İslamiyet sonrasında ila-yı kelimetullah ile şereflenmiş, nizam-ı âlem ülküsüyle donanmıştır.

2 dk okuma süresi
Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Edip Semih Yalçın’ın sosyal medya üzerinden yayınlamış olduğu açıklama şu şekilde: Terörle mücadele…
Gündem

Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli: Hainler için hiçbir yer güvenli ve korunaklı değildir. Vakit hesap vaktidir.

19 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Samsun’da gerçekleşen ”Aday Belli, Karar Net” temalı açık hava toplantısında gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Genel Başkanımız…
×
Video

Bayramı Ağıt Etme