Gündemİstanbul'dan Haberler

İl Başkanımız Sayın Birol Gür’den Ramazan Bayramı Mesajı

1 dk okuma süresi

Muhterem İstanbullu Hemşehrilerimiz; Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluşu müjdeleyen bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi’ni içinde saklayan kutlu Ramazan ayını geride bıraktık.

Tutmuş olduğunuz oruçların, yapmış olduğunuz ibadetlerin kabulünü dilerim.

İl Başkanlığı olarak düzenlediğimiz yoğun iftar faaliyetlerimizde soframızı şereflendiren STK Başkan ve yönetim kurulu üyelerine, kıymetli muhtarlarımıza, kamu çalışanlarımıza, akademisyenlerimize, amatör spor camiamıza ve tüm hemşehri gruplarına şükranlarımı sunarım.

Duam nice güzel sofralarda huzur ve sağlık içinde çokça buluşmaktır.

Bu vesileyle Ramazan Bayramınızı canı gönülden tebrik ediyorum.

Bu güzel günlerin şahsınızın ve ailenizin mutluluğuna, aziz Türk milletinin birliğine, ülkemizin dirliğine vesile olmasını niyaz eder, esenlik dolu bayramlar temenni ederim.

MHP İstanbul İl Başkanı
Birol Gür


İlgili içerikler
GündemMHP Grup Toplantıları

Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli: Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Türk Ocakları’nın Kuruluşu’nun 110’uncu Yılında; İslam Dünyasında Meseleler ve Çözüm Yolları Sempozyumu’nda” ne işi vardır?

25 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli 28 Haziran tarihli MHP Grup Toplantısı’nda gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli yapmış…
Gündemİstanbul'dan Haberler

“Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma” programları kapsamında vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz.

1 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla, Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları’nı, ev ve esnaf ziyaretlerimizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz….
GündemMHP Grup Toplantıları

Liderimiz Devlet Bahçeli: Cumhur İttifakı belirsizliği aşacak, belaları söküp atacak, iç barış ortamını, ekonomik güvenliği ve toplumsal huzuru sağlam esaslara bağlayacak iradedir.

24 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli 21 Haziran tarihli MHP Grup Toplantısı’nda gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli yapmış…
×
Video

Bayramı Ağıt Etme