Gündem

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Semih Yalçın: Atı alan MHP, Üsküdar’ı çoktan geçti! İstikamet; önce Sivas, sonra bütün Anadolu!

1 dk okuma süresi

Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Edip Semih Yalçın’ın sosyal medya üzerinden yayınlamış olduğu açıklama şu şekilde:

TV dünyasının tele-yayıncısı Tele 1, Merdan Yanardağ’ın sermayesi olan küçük ve bir o kadar da düşük kaliteli bir kanal.

Kuruluşundan bu yana siyaset dünyasında ucuz pazarlama yapıyor.

Tele 1, son günlerde MHP aleyhinde algı operasyonlarına hız verdi. Geçen gün CHP’li Tekin Bingöl bu kanala çıkıp gülünç ve temelsiz iddialar ortaya atmış.

Neymiş efendim; MHP ortalarda yokmuş, meydanlarda değilmiş.

Yahu, MHP meydanlara ineli, aylar yıllar oldu. Üstelik CHP’nin birinci çıktığı yerlerde harekete geçen teşkilat mensuplarımız, anlatma ve aydınlatma toplantıları için yüzlerce ilçeyi dolaştı.

Öncesinde ise bölge ve il toplantılarını gerçekleştirdi.

MHP’nin şubat ayında İzmir’den verdiği start, medyada sayısız haber ve programa konu oldu.

Bu gözü küllü CHP’liler ya Türkiye’de siyaset yapmıyor, ya da hayal dünyasında yaşıyor.

Zinde ve güçlü bir teşkilata sahip olan MHP, seçim minderine erkenden çıktı. Zilletin kumanda merkezi CHP’ye ve zillet ittifakı destekçisi olan bilumum medya organlarına, özellikle de CHP’nin gözleri mahmur vekillerine, “İyi uykular!” diyoruz.

Atı alan MHP, Üsküdar’ı çoktan geçti! İstikamet; önce Sivas, sonra bütün Anadolu!

Paylaşılacak vatanım, vazgeçilecek insanım yok diyorsan ÇAĞRIM SANA…

İlgili içerikler
GündemMHP Grup Toplantıları

Liderimiz Devlet Bahçeli’nin 16 Nisan 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı Konuşması

14 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin 16 Nisan 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı’nda yapmış oldukları konuşma şu şekildedir: Değerli Milletvekili Arkadaşlarım, Saygıdeğer Misafirler,…
GündemMHP Grup Toplantıları

Liderimiz Devlet Bahçeli’nin 20 Şubat 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı Konuşması

19 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin 20 Şubat 2024 tarihli MHP Grup Toplantısı’nda yapmış oldukları konuşma şu şekildedir: Değerli Arkadaşlarım, Muhterem Misafirler, Basınımızın…
Gündemİstanbul'dan HaberlerVideo

Algı belediyeciliğine son. 31 Mart MHP Reklamı

1 dk okuma süresi
MHP İstanbul Reklamı | 31 Mart’ta, algı ve sosyal medya belediyeciliğine son. Reklamla değil, hizmetleAlgıyla değil, azimleBahaneyle değil, sistemleBirliğin Gücüyle, Hep Birlikte.