Devlet ve Milletiyle Her Şeyden Önce Türkiye

Gündem

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Semih Yalçın: Atı alan MHP, Üsküdar’ı çoktan geçti! İstikamet; önce Sivas, sonra bütün Anadolu!

1 dk okuma süresi

Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Edip Semih Yalçın’ın sosyal medya üzerinden yayınlamış olduğu açıklama şu şekilde:

TV dünyasının tele-yayıncısı Tele 1, Merdan Yanardağ’ın sermayesi olan küçük ve bir o kadar da düşük kaliteli bir kanal.

Kuruluşundan bu yana siyaset dünyasında ucuz pazarlama yapıyor.

Tele 1, son günlerde MHP aleyhinde algı operasyonlarına hız verdi. Geçen gün CHP’li Tekin Bingöl bu kanala çıkıp gülünç ve temelsiz iddialar ortaya atmış.

Neymiş efendim; MHP ortalarda yokmuş, meydanlarda değilmiş.

Yahu, MHP meydanlara ineli, aylar yıllar oldu. Üstelik CHP’nin birinci çıktığı yerlerde harekete geçen teşkilat mensuplarımız, anlatma ve aydınlatma toplantıları için yüzlerce ilçeyi dolaştı.

Öncesinde ise bölge ve il toplantılarını gerçekleştirdi.

MHP’nin şubat ayında İzmir’den verdiği start, medyada sayısız haber ve programa konu oldu.

Bu gözü küllü CHP’liler ya Türkiye’de siyaset yapmıyor, ya da hayal dünyasında yaşıyor.

Zinde ve güçlü bir teşkilata sahip olan MHP, seçim minderine erkenden çıktı. Zilletin kumanda merkezi CHP’ye ve zillet ittifakı destekçisi olan bilumum medya organlarına, özellikle de CHP’nin gözleri mahmur vekillerine, “İyi uykular!” diyoruz.

Atı alan MHP, Üsküdar’ı çoktan geçti! İstikamet; önce Sivas, sonra bütün Anadolu!

Paylaşılacak vatanım, vazgeçilecek insanım yok diyorsan ÇAĞRIM SANA…

İlgili içerikler
Gündem

Liderimiz Devlet Bahçeli: Cumhuriyet’in yeni yüzyılında iç ve dış kaynaklı tüm kamburlardan kurtulmak milli gayemizdir.

25 dk okuma süresi
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, MYK-MDK Toplantısı’nın ardından basın toplantısı düzenleyerek gündeme ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin yapmış…
Gündemİstanbul'dan Haberler

Genel Başkan Yardımcımız Sayın İzzet Ulvi Yönter, Beykoz 6 No'lu Aile Sağlık Merkezi'nin Açılışını Gerçekleştirdi.

1 dk okuma süresi
Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Dr. İzzet Ulvi Yönter, geçtiğimiz aylarda Beykoz Kavacık Mahallesi’nde vatandaşlarımızla ve Kavacık Muhtarı Sayın Yasemin…
Gündemİstanbul'dan Haberler

İl Başkanımız Sn. Sertel Selim: Sevgili öğrencilerimize, saygıdeğer öğretmenlerimize ve velilerimize 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılında başarılar dilerim.

1 dk okuma süresi
İl Başkanımız Sayın Sertel Selim’in, 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı açılışı münasebetiyle yayınlamış olduğu mesaj şu şekildedir: Sevgili öğrencilerimize, saygıdeğer öğretmenlerimize ve…